Тернопільський сайт “За Збручем” хвалиться відвідуванням у 600 читачів

Сьогодні наші колеги з сайту “За Збручем” опублікували рейтинг bigmir.net,  в якому зазначено, що їх найбільше читають у Тернополі. Правда вони не показали своїм читачам, що відвідувачів згідно цього рейтингу на 19 годину у них було майже 600 чоловік.

Також наші колеги не згадали, що у цьому рейтингу погано ідентифікується регіон користувачів Інтернету. Бо, наприклад, у тих читачів, у яких стоїть Інтернет від Інтертелекому регіон ідентифікується, як Київський.  І це так не лише  у цього оператора.

Одного часу ми були відмовились від рейтингу bigmir.net, бо вважаємо його “липовим”. Але, оскільки, наші рекламодавці попросили зареєструватись у  цій системі, ми змушенні були повернутись.

Зараз покажемо Вам сьогоднішній загальноукраїнський рейтинг в  якому таки “Погляд” перший, за нами іде “Доба”, а тоді лише “За Збручем.

Зауважимо, що у цьому рейтингу не має ще таких сайтів, як “20 хвилин”,  “0352”, “Номер один”, “Тернопільський Тиждень” та чимало інших.

 

 

-1 thoughts on “Тернопільський сайт “За Збручем” хвалиться відвідуванням у 600 читачів

 • 20:37 | 17.01.2015 о 20:37
  Permalink

  якби не фейсбук то особисто я б про ваш сайт взагалі не знав і ніколи б сюди не заходив.. а ЗЗ в мене на хромі в закладках поруч з ФБ, ВК, УП і спорт закладками.. так що не тіште себе ілюзіями

  • 20:45 | 17.01.2015 о 20:45
   Permalink

   Та чого ми тішимось?) Просто відповідь на їх матеріал)
   Та й Бог Вам в поміч. До речі, згідно таки цього рейтингу, у нас спільних читачів з ЗЗ лише 14%. Тому кожному своє))
   Окрім того ми показали той ж рейтинг, що ЗЗ. Тільки він показує, що у нас більше читачів))
   П.С. Проаналізували Вашу айпішку. Коментарів більше півсотні. І навіть із зазначеною Вашою електронною адресою 😉 Тому сумніваюсь, що не читаєте нас. Певно один з самих активних читачів… 😉 Але певно з тих трішки злобних))

 • 20:56 | 17.01.2015 о 20:56
  Permalink

  Як низько ви впали=) до рівня барни і притули

  • 20:59 | 17.01.2015 о 20:59
   Permalink

   Шановний Бодя, ми живемо за рахунок рекламодавців, рекламу яких Ви можете побачити у нас на сайті. Через публікацію ЗЗ наш рекламний агент може мати проблеми з ними. І відповідно хтось може залишитись без зарплати.
   А ЗЗ сайт хороший. Надіємось, що вони більше маніпулювати цим не будуть.

 • 21:02 | 17.01.2015 о 21:02
  Permalink

  Складається таке враження, що стоїть якийсь автоматичний лічильник, який накручує кількість відвідувачів. Приміром, на сайті 20-ть хвилин: одного дня статтю, яка вже ДАААВНО в Архіві – кількість переглядів (ну скажімо, 100), наступного дня 200.
  Смішно. Для чого ви це робите, панове журналісти? Чому б не казати ПРАВДУ?

  Ніколи не думалось, що За збручем – то не ваш …супутник, тому що там статті автоматично копіюються з вашого сайту.

  А чий сайт “Тернопільський тиждень”?

Коментарі вимкнені.