На Тернопільщині оптимізовують спортивні школи, а одну навіть хочуть віддати?
Про фінансування дитячо-юнацьких спортивних шкіл Тернопільщини у 2015 році йшлося на нараді під керівництвом заступника голови Тернопільської обласної державної адміністрації Леоніда Бицюри
Участь у ній взяли директор департаменту сім’ї, молоді, фізичної культури і спорту обласної державної адміністрації Віктор Мацикур, представники спортивних шкіл області, зокрема, Кременецької ДЮСШ «Колос» з санного спорту, Кременецької СДЮСШОР із стрибків на лижах з трампліну та лижного двоборства, Хоростківської ДЮСШ ім. М. І. Підодвірного, Тернопільської ДЮСШ «Буревісник», Тернопільської ДЮСШ «Авангард», Тернопільської ДЮСШ «Спартак»
Заступник голови ОДА Леонід Бицюра наголосив, що збереження системи масового та дитячо-юнацького спорту на Тернопільщині – один з пріоритетів обласної державної адміністрації.
«Процес передачі ДЮСШ із Фонду соціального страхування на місцеві бюджети є досить складним, і головне завдання на цьому етапі – не загубити школи, тренерів та вихованців, – наголосив Леонід Олексійович. – Тому потрібно об’єднати зусилля представників влади, органів місцевого самоврядування та тренерів, щоб спільно знайти вихід із ситуації».
Як зазначив директор департаменту сім’ї, молоді, фізичної культури і спорту обласної державної адміністрації Віктор Мацикур, в області уже розпочали процес оптимізації мережі спортивних шкіл, скорочення апарату. Можливо, одна зі спортивних шкіл буде передана на баланс міста Тернополя.
Довідково: На Тернопільщині діє 37 спортивних шкіл, тільки 6 з них фінансувалися з фонду соціального страхування. На фінансування потреб апарату фізкультурно–спортивних товариств області потрібно 619 тисяч гривень. В обласному бюджеті передбачено 535 тисяч, відповідно є потреба понад 80 тисяч гривень. На фінансування навчально-тренувальної роботи потрібно 1 мільйон 820 тисяч гривень, з них є лише 700 тисяч.
Коментарі вимкнені.