На Тернопільщині переселенцям зі Сходу виплачують гроші

Голова Тернопільської обласної державної адміністрації Олег Сиротюк ознайомився з роботою управління праці та соціального захисту населення Теребовлянської райдержадміністрації. Очільник області відвідав управління під час робочої поїздки в Теребовлянський район 23 жовтня. 

Із початком опалювального сезону збільшиться кількість звернень за призначенням компенсацій та нарахування субсидій, однак, за словами управління праці та соціального захисту населення Теребовлянської РДА Надії Палчинської, працівники управління до роботи в посиленому режимі готові.

«Сім’ї, які зверталися до нас уже отримують і адресну допомогу і субсидії, – зазначила Надія Палчинська. – На обліку в управлінні перебуває 24 сім’ї, які перемістилися з тимчасово окупованої території або зони  проведення антитерористичної операції. 22 таким сім’ям призначено щомісячну адресну допомогу для покриття витрат на проживання, в тому числі на оплату житлово-комунальних послуг на суму 19 448 грн. Щодо двох сімей переселенців ми направили запити в департамент соціального захисту населення для додаткового роз’яснення щодо їх прав на призначення допомог».

Як зазначила Надія Палчинська станом на 22 жовтня за призначенням субсидій звернулось 27 сімей для призначення компенсації додаткових витрат на оплату комунальних послуг – 13 сімей. Уже отримують компенсації 7 сімей.

Коментарі вимкнені.