На Тернопільщині жадібність привела за грати

Житель одного з сіл Збаразького району Тернопільської області, аби вберегти свої заощадження від злочинних посягань, замурував їх у фундамент будинку. Але навіть такі неординарні заходи безпеки не вберегли його фінанси. Міліціонери з’ясували, що «скарб» під час виконання будівельних робіт знайшов і присвоїв найманий працівник.

Про крадіжку 20 тисяч доларів збаразьких міліціонерів повідомив 55-річний житель району. Чоловік розповів, що на його господарстві зараз тривають будівельні роботи, у ході яких, вочевидь, працівник виявив схованку із кругленькою сумою. Злодій гроші присвоїв, а дірку в фундаменті, аби не кидалася у вічі, заново замурував.

У ході слідства міліціонери підтвердили, що до крадіжки дійсно причетний односельчанин потерпілого, який допомагав йому із будівництвом. Чоловік раніше до кримінальної відповідальності не притягувався, але встояти перед спокусою швидко розжитися дармовими гроша не зміг.

За словами крадія, гроші він знайшов випадково. Від фундаменту господарського будинку відвалився шматок, у ніші, яка утворилася, він і знайшов двадцять тисячі американських доларів.

З чужих коштів крадій встиг витратити лише півтори тисячі доларів, решту він повернув власнику.

Неочікуване везіння обернулося для найманого працівника кримінальною відповідальністю. Міліціонери інкримінують йому частину 3 статті 185 Кримінального кодексу України –  крадіжка, поєднана з проникненням у житло, інше приміщення чи сховище або що завдала значної шкоди потерпілому. Санкція статті передбачає покарання у вигляді  позбавленням волі на строк від трьох до шести років.

Коментарі вимкнені.