На Тернопільщині жінка захищалась малюком під час бійки. Дитина після цього померла

Нещодавно на Тернопільщині   у селі Торське Заліщицького району сталось жахливе вбивство – було вбито дворічного хлопчика. 

Трагічні події розгорталися у липні минулого року. місцевий житель позбавив життя 2-річного сина своєї співмешканки.

32-річний чоловік сам зателефонував до правоохоронців  і повідомив про смерть дитини. Заявив, що хлопчик помер вдома. Він же й знайшов його труп. Проте гематоми на мертвому тілі вказували на те, що малолітній зазнав тілесних ушкоджень.

Правоохоронці почали з’ясовувати, хто і за яких обставин так жорстоко позбавив життя малюка. У скоєнні злочину міліціонери запідозрили співмешканця матері загиблого хлопчика.

 Того фатального дня пара гостювала в родича, святкуючи його день народження. Коли ж поверталися додому, чоловік почав чіплятися до жінки, бо приревнував її. Сварилися і в хаті. Конфлікт, як це часто трапляється, переріс у бійку. Жінка взяла на руки дитину. Мабуть, думала, що маленький син відведе від неї тяжку руку роздратованого чоловіка. Та це його не зупинило. Удари сипалися на маленького хлопчика. Вихопив його з рук матері – кинув на ліжко, де продовжував наносити тілесні ушкодження дитині. Розв’язка конфлікту була фатальною.

Підсудного визнали винним в умисному вбивстві малолітньої дитини, вчиненому  з особливою жорстокістю,  і засудили до 14 років неволі, – повідомляє Сектор зв’язків з громадськістю УМВС в Тернопільській області.

Коментарі вимкнені.