На Тернопільщину з’їхались дівчата у білих халатиках з усієї України

На базі Чортківського державного медичного коледжу розпочався VІ Всеукраїнський конкурс професійної майстерності медичних сестер “Ескулап-професіонал”. Змагання відбувається на Тернопільщині невипадково, адже торік у Рівному кращою медсестрою України стала працівниця Тернопільського обласного психоневрологічного диспансеру Ольга Демборинська.
Участь у Всеукраїнському змаганні беруть переможниці обласних конкурсів. Усього їх 22.
– Здесь участвуют лучшие уже тем, что они нашли в себе силы и приехали показать себя всей Украине, – каже Юлія Гавриленко з Чернігова.
Від рівня підготовки молодшого медичного спеціаліста залежить рівень здоров’я нації. Якою повинна бути медсестра, знає Анжела Шимадовська із Ужгорода:
– Медсестра повинна бути умілою, добре виконувати свою роботу, відчувати потребу хворого, добродушною.
Медсестри змагатимуться у три етапи: тестування, виконання практичних навиків з терапії, хірургії, педіатрії та представлення творчого особистого бачення конкурсанта. Відбувається конкурс на базі Чортківського медичного коледжу. Його директор Любомир Білик каже:
– Я пишаюся тим, що наша тернополянка – перша в Україні, а також тим, що конкурс відбуватиметься на базі нашого коледжу. Ми повинні гідно прийняти гостей.
Організатори конкурсу – Міністерство охорони здоров”я України і Асоціація медичних сестер. Начальник управління охорони здоров’я ОДА Михайло Буртняк переконаний:
– Такі змагання потрібні вже тому, що піднімають престиж медичного працівника і ми вважаємо, що людина, яка перемогла у конкурсі, завтра збереже чиєсь життя.
Підсумки конкурсу підіб’ють 6 жовтня.

Новини Тернополя “Погляд”

Comments are closed.