На Тернопільщині перебуває визнаний геній сучасності у сфері менеджменту Шоджі Шіба

123Відбулася протокольна зустріч Заступника Голови Тернопільської обласної державної адміністрації ОДА Івана Крисака з професором Шоджі Шібою, японським експертом з питань менеджменту.

Відповідно до програми перебування на Тернопільщині, за участю професора Шоджі Шіба відбудеться круглий стіл щодо набуття управлінських навиків для підприємців та держслужбовців. Також в рамках візиту він огляне одне із провідних підприємств – ПрАТ «Тернопільський молокозавод».
Як відомо, Шоджі Шіба започаткував та впровадив низку проектів в різних країнах світу, допомагаючи трансформувати як окремо визначені сфери (США), так і цілі національних систем (Угорщина, Індія).

Показники, яких було досягнуто завдяки участі у програмах п.Шіби, є вражаючими. Наприклад, в рамках його роботи в Індії впродовж 2006-2015 років підготовлено близько 800 представників малого, середнього і великого бізнесу, а щонайменше 250 компаній кардинально змінили свою бізнесову конкурентоспроможність.

Для України в умовах децентралізації, особливо актуальною була б допомога з підготовки лідерів державного управління та місцевого самоврядування, а також участь у програмах відродження сільськогосподарських територій.
«В зв’язку із тим, що інноваційна програма національної управлінської трансформації в Індії добігає завершення, а наступний 2017 рік буде оголошено роком Японії в Україні – наша країна має унікальний шанс стати наступною учасницею. Тому, дуже хочеться вірити, що вдасться досягти відповідних домовленостей. Візит пана Шоджі Шіби на Тернопільщину є непересічною подією, і я щиро сподіваюся, що його настанови учасникам зустрічей матимуть блискавичний ефект у покращенні управлінських рішень», – зазначив за результатами зустрічі Іван Крисак.

Довідково:

Шоджі Шіба (Shoji Shiba) – всесвітньо відомий японський гуру менеджменту, учень батька японського «дива» Едварда Лемінга, найкращий знавець технології повоєнної трансформації Японії, один з небагатьох людей в світі, який отримав премію Демінга (видається за виключний внесок в глобальний розвиток та поширення технологій якісного управління).
Перелік країн в яких в свій час працював п. Шіба: Чилі, бувший СРСР, Китай, Франція, Ірландія, Італія, Малайзія, Норвегія, Португалія, Іспанія, Швеція, Швейцарія, Тайланд, Великобританія, Угорщина, США, Індія.

Коментарі вимкнені.