На Тернопільщині стартує наймасштабніше в історії України будівництво житла для військових

У Тернопільській області стартує наймасштабніше в історії України зведення казарм для військових ЗСУ. Про це повідомляють у Тернопільському військовому комісаріаті.

Проектом передбачено будівництво на Тернопільщині семи 7 казарм покращеного планування для 875 військових-контрактників: 2 казарм у Тернополі, 3 – у Теребовлі та ще 2 – у Чорткові.

За попередніми підрахунками, одна така казарма вартуватиме державному бюджету приблизно 15 млн.гривень. На весь проект планують спрямувати 104,9 млн. грн. через електронну систему закупівель ProZorro.

У військових містечках Тернополя, Теребовлі та Чорткова генпідрядники вже приступили до виконання робіт. Термін будівництва казарми покращеного планування, згідно з тендерною документацією, не має перевищувати 210 днів.

Очікують, що в нові казарми солдати зможуть заселитися у першій половині 2019 року.

Одна казарма площею 1055 кв. м матиме 2 поверхи й розрахована на 125 осіб. Кожен поверх поділять на шість житлових блоків по десять ліжок, у кожному блоці буде кухня. Кожна блок-секція складатиметься із двох житлових кімнат по 20 кв. м кожна, душової кімнати та туалету. На 1 поверсі встановлять обладнання для пральні з сушарнею.

У розпорядженні військового, який тут проживатиме, буде своє ліжко на металокаркасі, напівм’який стілець, шафа. Житимуть тут військові самі, без сімей.

Коментарі вимкнені.