«Набережний квартал» у Тернополі має право на будівництво житла (документи)

Прихід великої, конкурентоспроможної компанії «Набережний квартал» на ринок нерухомості Тернополя не міг обійтися без скандалів. Місцеві бізнесові кола очевидно не хочуть «ділитися» прибутком, а тому вигадують порушення у діяльності підприємства.

Багато публікацій в інформаційному просторі Тернополя гучно заявляли, що компанія не має жодних документів на будівництво і зводить будинки незаконно. Представники ж підприємства таку мову називають брехнею і демонструють цілком реальні документи, які дають їм право здійснювати будівництво.

– Починаючи з липня 2014 року у в нас є всі документи. Усі будівельні роботи велися після отримання дозвільного документа – декларації про початок будівельних робіт, зареєстрованої органами державної архітектурно-будівельної інспекції. Ми дисципліновані щодо документації: є документи – будуємо, нема документів – не працюємо. Бо штраф за будівництво без дозвільного документа починається від 100 тисяч гривень. Це дорого. Тому все робимо в рамках закону,  – говорить керівник центру показів Ірина Слимак.

Очевидно, що діяльність компанії «Набережний квартал», яка має свої філії у 19 регіонах України та хорошу репутацію – не «вписується» у плани «корінних»  будівельних компаній Тернополя. Звідси і виникає «чорна піар-кампанія» проти підприємства.

Представника нової компанії на будівельному ринку Тернополя надали дозвільні документи на початок робіт по вулиці Микулинецька, 116. Саме про цей будмайданчик так багато вилилося бруду у місцевій пресі. Хоча з дозволів виданих Управлінням архітектурно-будівельного контролю у Тернопільській області зрозуміло, що 15 грудня житлово-будівельний кооператив «Файне місто 2» таки отримало дозвіл на будівництво житлового будинку.

Коментарі вимкнені.