Ліля Проць стала спортивною героїнею Тернопілля

Тернопільських спортсменів сьогодні ногородили дипломами та золотими статуетками. Відзнаки лауреатів конкурсу «Герої спортивного року Тернопільщини – 2015» керівники області вручили фахівцям галузі та спортивним журналістам.

Отримала ногороду і відома тернопільська спортстменка, заступник директора Тернопільського міського центру фізичного здоров’я населення Ліля Проць. Вона стала лауреатом у номінації «За здоровий спосіб життя».
Містяни переконані – перемога заслужена. Адже Ліля робить надзвичайно багато для того, аби популяризувати спорт і здоровий спосіб життя у місті.
Руханка від Лілі Проць вже стала невід’ємною частиною тернопільських ранків, олімпійські дні та різноманітні спортивні змагання улюбленими для школярів.
Це неймовірна тернополянка, яка вміє навчити людей любити спорт і зробити його невід’ємною частиною свого життя.

«Рік, що минає був вдалим в громадському житті, – написала Ліля на своїй сторінці у Фейсбуці. – На початку року в проекті 100 кращих тернополян посіла 15 місце. Це було несподіванкою для мене.
А ще більшою несподіванкою була сьогоднішня нагорода. В конкурсі “Герої спортивного року Тернопільщини – 2015” я перемогла у номінації “За здоровий спосіб життя”.
Але я впевнена, що ця нагорода не була би без певних людей.
Я дуже сильно хочу їм подякувати, кожного обійняти. А ще більше сказати “Друзі! Все, що ми з Вами робимо – МИ робимо на благо нашого міста і тернополян. І давайте разом ще більше робити!!!”.
Тому хочу подякувати каналу ТОДТРК і дівчатам, які часто запрошували на “Ранок з ТТБ”, приходили знімали заходи, які я організовувала, каналу ІНТБ і його керівнику Olena Naumenko та телекомпанії TV-4, які теж знімали сюжети.
Ще хочу не оминути подякою  радіо “Лад”. Ну і звичайно журналістам, що приходили на заходи, анонсували їх, фотографували, писали інтерв`ю – Погляд, Лайк,   «Доба», «Реально» , RIA, На Валовій. Окрема подяка Тернопільські Експрес Новини – ТЕРЕН, що зголосились відзняти сюжети про спортивні майданчики з вуличними тренажерами.

«Погляд» щиро вітає Лілю з нагородою та бажає їй натхнення та наснаги для майбутніх звершень!

Коментарі вимкнені.