Над Тернопільською аптекою №78 «навис дамоклів меч», – її керівником призначили вчорашню студентку

 Комунальному підприємству Тернопільської обласної ради «Тернопільська обласна аптека №78» призначили нового керівника. Працівники закладу шоковані таким рішенням, адже в.о директора Марія Чехович, кандидатуру якої обласна рада затвердила ще в лютому, справлялася зі своїми обов`язками.

– Попередній керівник нашої аптеки пішов на пенсію. Перед цим він призначив виконуючою обов`язки директора аптеки Марію Чехович, яка має 24 роки стажу роботи в аптеці, – розповідає провізор-аналітик, а на даний час в.о директора підприємства  Світлана Яськів. – Трудовий колектив її підтримав. Нещодавно вона пішла у короткострокову відпустку і тимчасово призначила мене виконувати свої обов`язки. У понеділок нас запросили на засідання профільної комісії обласної ради. Коли ми прийшли, нам повідомили, що ми матимемо нового керівника. Виявила бажання обіймати цю посаду і написала відповідну заяву Жируха Ольга Василівна. Ми не знаємо цю людину, ніякого конкурсу на керівника аптеки оголошено не було. На засіданні комісії пані Ольга не виступала. Не було також всіх представників комісії. Заступник голови обласної ради Сергій Тарашевський зачитав нам рішення комісії рекомендувати звільнити Чехович Марію Зіновіївну і призначити керівником  Жируху Ольгуа Василівну. Причини цього були дуже незрозумілі. Адже у аптеці ведеться робота, заборгованості перед фірмами немає, людям безкоштовні рецепти ми відпускаємо, а бюджетні організації ще винні нам кошти за це, прибуток є, товарообіг хороший, аптека сплачує величезні податки державі, працює прозоро.

Працівники аптеки не розуміють такої поведінки обласної влади.

Зважаючи на тенденції, які відбуваються в нашому місті і те, з якою швидкістю зникають з карти Тернополя комунальні аптеки (У Тернополі за останніх п’ять років із 11 комунальних чи державно-комунальних аптек залишилось п`ять.), можна зробити припущення, що дамоклів меч навис і над одною з найбільших комунальних аптек міста.

З іншого боку, подейкують, що Ольга Жеруха – співмешканка одного із депутатів міськради. Тож, очевидно, народний обранець вирішив прилаштувати її на гарну посаду. А ще, кажуть, вона лише минулого року закінчила університет.

І громадські активісти, і журналісти «Погляду» відстежують цю ситуацію і сподіваються, що посадовці дадуть пояснення своїм діям і дбатимуть про місто та його мешканців, а не власні інтереси.

Деталі згодом…

Коментарі вимкнені.