Найграндіозніша подія року незабаром у Тернополі

Десятий Всеукраїнський фестиваль «Тернопільські театральні вечори. Дебют» таки відбудеться. Попри невтішні прогнози та брак грошей драмтеатр прийматиме гостей. З 4 по 8 грудня на шанувальників мистецтва Мельпомени чекає найграндіозніша подія року.

Олег Мосійчук,– головний режисер, народний артист України: «За стилістикою, за жанрами, за можливостями тих режисерів, навіть яких ми вже знаємо, про яких ми чули, за роботами в результаті, які ми вже бачили, от ті, хто відвідають фестиваль протягом всіх днів на малій сцені і на великій сцені, ось дійсно і збагатяться, і побачать отой завтрашній день українського театру».

Участь в фестивалі візьмуть театри зі Львова, Івано-Франківська, Рівного, Вінниці, Коломиї та Києва. Організатори «Театральних вечорів. Дебют» кажуть, їхнє завдання, як приймаючи сторони, зробити усе можливе, щоб у гостей склалось незабутнє враження про Тернопіль. І для цього потрібно залучати меценатів.

В’ячеслав Жила, режисер, заслужений діяч мистецтв України: «Що нам треба, щоб ті колективи, які приїдуть, щоб їх нагодували, щось показали, щось презентували».

Під час фестивалю спеціально для тернополян покажуть на великій сцені «Отак загинув Гуска», «І все-таки я тебе зраджу», «Фатальні жінки Бальзамінова», «Калігулу» та «Полліанну». На малій ж сцені любителів театру чекають «Моменти кохання», «Моральність пані Дульської» та «Я б тобі небо прихилив».
ІНТБ

Коментарі вимкнені.