Найсильніші чоловіки Тернопільщини змагались за участь у Чемпіонаті України з пауерліфтингу(фоторепортаж)

Дев’ятнадцятого  лютого у загальноосвітній школі № 23 міста Тернополя відбувся відбір на участь у  Чемпіонаті  України з пауерліфтингу.  Участь у змаганнях брали найсильніші пауерліфтери області, тож учасників було небагато.
– Пауерліфтинг –  це силовий вид спорту, який складається з трьох вправ: присідання зі штангою на плечах, жим штанги лежачи на горизонтальній лаві, і тяга штанги. В сумі вони визначають кваліфікацію спортсмена.  У пауерліфтингу, на відміну від бодібілдингу, важливі силові показники, а не краса тіла, – пояснює тренер Ігор Лисий.
У результаті обласного змагання було обрано декілька переможців  у різних вагових категоріях. У ваговій категорії до 66 кілограм переміг Михайло Шаблій. У категорії до 83 кілограм перемогу здобув кандидат в майстри спорту Петрик Павло.
У  ваговій категорії до 93 кілограм, яку представляло лише троє учасників,переміг  кандидат у майстри спорту Гайдамаха Богдан, який присів із штангою вагою 280 кілограм. Таку вагу змогли подолати не усі учасники у ваговій категорії до 105 кг.
Найсильнішим учасником змагань було оголошено тернополянина  Варченко Максима, який представляв вагову категорію до 105 кілограм: він зумів здійснити присідання із штангою вагою 350 кілограм!
Окрім оголошених результатів, Богдан  Гайдамаха, який побив два рекорди  на рівні області:  із жиму штанги лежачи (167,5 кг) та із присідання зі штангою (280 кг).
Чимало родичів та друзів прийшли до спортивного залу школи, щоб підтримати молодих пауерліфтерів.

-1 thoughts on “Найсильніші чоловіки Тернопільщини змагались за участь у Чемпіонаті України з пауерліфтингу(фоторепортаж)

Коментарі вимкнені.