Нарешті Сергій Надал схаменувся і дав вказівку терміново посипати дороги

Міський голова Тернополя Сергій Надал дав доручення терміново забезпечити посипання протиожеледною сумішшю головні магістральні вулиці міста, а після їх завершення приступити до очищення та посипання інших вулиць міста, де спостерігається найбільш інтенсивний рух транспорту.

Щодо тротуарів, то визначено пріоритетні місця, які мають бути першочергово вночі очищені. Також силами ЖЕКів повинно здійснюватися прибирання прибудинкових територій.

Прибирання та посипання протиожеледною сумішшю основних зупинок громадського транспорту та пішохідних переходів повинні забезпечити підрядні організації.

Комунальні структури міста спрямовують свої зусилля не лише на очищення міста від снігових заметів, а також звертають увагу на проблему утворення бурульок, спостерігається у центральній частині міста, де будівлі знаходяться близько до пішохідних зон. Бурульки – це відповідальність власників будівель, проте, у свою чергу, саме комунальні служби повинні забезпечити безпеку проходу для людей, – розповідає Владислав Стемковський. – Тому зараз муніципальна поліція, за дорученням міського голови, робить обстеження будівель, попереджає власників про відповідальність. Одночасно працює спеціальна вишка, яка зачищає бурульки, щоб цей процес був безпечний та контрольований. Також використовуємо такий метод, як обгородження потенційно небезпечних ділянок

Коментарі вимкнені.