Нащо Києву, в час міжусобиць у Раді, здався Надал зі своїм провінційним Тернополем?

В той час коли побратими тернопільського міського голови ламали двері та пиляли паркан під Верховною радою, сам Сергій Надал також був у Києві, проте – зовсім в іншому місці. Очільник нашого міста брав участь в українсько-німецькому круглому столі “Інструменти регіонального розвитку: практичні аспекти”. Принаймні, такий висновок можна зробити, прочитавши  програму заходу на сайті Українсько-німецького форуму.

Надал – єдиний мер-учасник

Цікавим є те, що Сергій Надал – єдиний міський голова з усієї України, котрого запросили до участі в подібному заході.

Крім того, він не просто був учасником, а ще й доповідачем, і мав виступ у блоці «Регіональний розвиток: можливості та кращі практики», на тему «Підвищення  енергоефективності  комунальної  інфраструктури  міста шляхом  впровадження  технологічних  та  інформаційних  систем управління».

Варто зазначити, що на рівні з Надалом, доповідачами також були керівники таких солідних структур, як Мінекономрозвитку України; Державне агентство з питань науки, інновацій та інформатизації; Українсько-німецький форум; Німецьке товариство з міжнародного співробітництва, Українська Асоціація Якості, та інші.

Нащо Києву провінційний Тернопіль?

Чому саме наше місто має таку честь бути представленим на даному круглому столі, журналісти «Погляду» вирішили запитати у організаторів.

–         Місто Тернопіль досягло значного поступу в реформуванні житлово-комунальної сфери на засадах державно-приватного партнерства, – пояснила заступник голови Правління громадського об’єднання «Українсько-німецький форум» Тетяна Степанкова,має конкретні практичні результати і по залученню міжнародних фінансових  ресурсів у модернізацію інфраструктури міста. Громадське об’єднання Українсько-Німецький Форум об’єднує зусилля з органами місцевої влади Тернополя по реалізації програми  енергоефективне – екологічно чисте місто. Така програма може бути реалізована на основі досвіду Німеччини і інших європейських країн з використанням механізмів транскордонного співробітництва, коштів ЄБРР та Європейського інвестиційного банку і ресурсів Фонду регіонального розвитку Кабінету міністрів України.

А Тернополю що з того?

Сергій НадалЗаходи такого типу дозволяють ближче познайомитися з людьми, котрі працюють у важливих міністерствах. Судячи з програми, у заході брали участь начальники департаментів. А це ті люди, які зазвичай залишаються на своїх посадах, незважаючи на зміну міністра чи його заступників. Крім того, такі посадовці можуть допомогти на вищому рівні у вирішенні того чи іншого питання міста. Керівникам таких невеликих міст, як Тернопіль (з населенням близько 200 тис. мешканців), в яких не вистачає власних ресурсів для існування, не кажучи вже про розвиток, потрібно використовувати будь-яку можливість співпраці зі структурами, які можуть ці ресурси надати (міністерства, організації технічної допомоги, міжнародні фінансові установи).

Сподіваємося, Сергій Надал буде не лише з-за трибуни балакати, а й «пустить в хід» весь свій шарм та лиск для того, аби використати це відрядження для налагодження корисних для міста зв’язків та контактів.

Юзя Мельник, новини Тернополя “Погляд”

-1 thoughts on “Нащо Києву, в час міжусобиць у Раді, здався Надал зі своїм провінційним Тернополем?

  • 19:43 | 13.12.2012 о 19:43
    Permalink

    от так то…. місто у надзвичайному стані а наш Ладан теревені пішов розводити… ГАНЬБА… про місто думай а не в небі літай…

  • 12:55 | 14.12.2012 о 12:55
    Permalink

    Надал єдиний мер, який має стратегічне мислення. ми про це почуємо за рік-два. раніше результат стратегії не вилізе

Коментарі вимкнені.