Навіть дальнобійники раділи, коли бачили яскраве шоу на Микулинецькій у Тернополі (фото, відео)

Придбати новий автомобіль, або обстежити своє авто марки «Тойота» у Тернополі відтепер можна у новому, великому та зручному дилерському центрі. Якщо раніше нові атомобілі марки «Тойота» тіснилися в ТРЦ «Подоляни», то зараз підприємство повністю розкрило свій потенціал на вул.Микулинецькій. Цей затишний, сучасний автосалон добре видно з дороги по праву руку при в’їзді у місто.

Відкривали його 4 жовтня, без перебільшення грандіозно, тому, окрім чималої делегації іноземних інвесторів зі Сходу, сюди приїхала й величезна кількість водіїв, потенційних покупців та пересічних тернополян. Ще б пак: фуршет, конкурси, презентації, галогенні роботи, шоу барабанщиків Rhythmmen з Києва, яскраві фантастичні феєрверки та неймовірний концерт популярного українського рок-гурту «Друга ріка» – кілька годин тернополяни були у вирі сюрпризів від «Тойоти», а дальнобійники, котрі проїжджали дорогою повз яскраве та гучне шоу, додавали драйву, сигналячи в знак підтримки святкового настрою тернополян.

Керівники “Тойота Центр Тернопіль Кристал Моторс” розповіли тернопільським журналістам про основні переваги нового салону, систему контролю якості обслуговування, про сервіс. Виявляється, він працює за системою трьох S – service, sales, spare (сервіс, продаж, запчастини). Це означає, що тут і продаватимуть автомобілі марки «Тойота», і ремонтуватимуть їх (навіть пофарбувати при потребі зможуть), а ще – мінятимуть стару «Тойоту» клієнта на нову, і навіть придбали єдину в Тернополі тест-лінію, що визначає справність амортизатора без втручання людини. Приємно, що про клієнта подбали на стільки, що у закладі навіть облаштували своєрідну «родзинку» – дитячий куточок. Одним словом, тут обіцяють зручний та якісний сервіс.

Після офіційної прес-конференції, головні представники «Тойоти» урочисто перерізали червону стрічку на вході. Тоді на сцені, яка розмістилася між салоном та трасою, розпочалося шоу від барабанщиків Rhythmmen. Три величезних та кілька малих барабанів видавали неймовірно ритмічні звуки. А три музиканти так органічно вибивали ці звуки, що хотілося не лише слухати та підтанцьовувати у ритм, а й бачити, як рухаються стильні хлопці.

Після такого офіційного відкриття, гостей запросили до салону зігрітися, випивши запашної кави. Галантні офіціанти з тацями із шампанським заледве могли протиснутися крізь натовп відвідувачів – людей назбиралося стільки, що автосалон був схожий на яскравий, скляний, хай-теківський мурашник, посеред якого яскраво блистіли відполірованими капотами три новісінькі «Тойоти». В цей час найкращий і найзатребуваніший ведучий Тернополя Юрій Mikof проводив розіграші подарунків. Головним сюрпризом для учасників лотереї стала 1000 л пального.

Та от з динаміків у приміщенні салону дзвінко пролунало запрошення ведучого уже не до участі в конкурсах, а до зустрічі незвичайних та дуже ефектних гостей свята – двох роботів. Так, присутні побачили людей на ходулях у світлодіодних костюмах. Один із таких роботів танцював на сцені. Інший – перед  глядачами. Найбільше тішилися діти. Хоча й дорослі глядачі теж були не проти сфотографуватися із яскравими, сучасними, «космічними» роботами по завершенню шоу.

Після того, як роботи пішли, сцена на кілька секунд завмерла: сюди напускали диму, а глядачі очима поїдали ведучого, який оголошував вихід відомого українського рок-гурту «Друга ріка».

Протягом усієї години, доки музиканти виступали, групка прихильниць протяжно скандувала «Валє-є-є-є-ра-а-а-а!» в проміжках між піснями, таким чином привертаючи увагу соліста Валерія Харчишина. Тривало це доти, доки Валерій зі сцени не запитав: «Це якась група нова? Називається «Валєра»? Перед вами зараз виступає гурт «Друга ріка». Тоді дівчата уже кричали між піснями «Друга-а-а ріка-а-а-а!».

Ті ж прихильники, які були менш сміливі, підтримували улюблений гурт своїми голосами, коли соліст Валерій Харчишин простягав мікрофон до глядачів. Усі присутні (а їх було близько двох тисяч) разом підспівували хіти «Бо я ще п’ю з твоїх долонь», «День і ніч», «Відчиняй», «Фурія». У відповідь «Друга ріка» побажала тернополянам мати стільки грошей, скільки б вистачило не на одну «Тойоту».

Завершилося кількагодинне шоу на вул.Микулинецькій яскравим феєрверком. А тернополяни все не спішили розходитися по домівах – обмінювалися враженнями від виступу улюбленого гурту, міцності напоїв під час фуршету, яскравим кольором нової «Toyota Corolla» та запального виступу барабанщиків. У цей час кожен бажаючий міг сфотографуватися на пам’ять з яскравими різноколірними галогенними роботами.

Люба Вовк, новини Тернополя “Погляд”

Коментарі вимкнені.