Неосвіченість чи безумовна довіра, – чому тернополяни “попадаються” на гачок шахраїв?

Фото ТСН

Від телефонних шахраїв, які представляються працівниками банку, застерігають міліціонери. У пастку пройдисвіта потрапила 40-річна жителька Зборова. З її електронного гаманця зловмисник зняв усі кошти.

До жінки на мобільний зателефонував незнайомець, який представився співробітником банку. Чоловік повідомив, що з її рахунку намагаються зняти гроші. Аби цього не трапилося, співрозмовник запропонував заблокувати «електронний гаманець».

Жінка продиктувала «працівникові банку» код, який надійшов на її мобільний телефон. Та наступне смс-повідомлення шокувало її – з рахунку зняли вісім тисяч гривень. За допомогою потерпіла звернулася до правоохоронців.

Міліціонери радять бути пильними та не довіряти «працівникам банку», які телефонують і переконують у ризику втратити кошти з тих чи інших причин.

У таких випадках варто зателефонувати до кол-центру фінустанови, її номер завжди є на звороті банківської карти, або підійти до найближчого відділення.

У жодному разі не можна розголошувати стороннім людям свої персональні дані, номера банківського рахунку чи пін-коду картки. Таким чином ви убезпечите себе від злочинних посягань та збережете гроші.

Коментарі вимкнені.