Невідомі жорстоко пожартували над Сергієм Надалом та міфічним батальйоном партії “Свобода” (фото)

Неробочу військову техніку, яка іржавіє в Старому парку розмалювали білою фарбою з написами “Надал на АТО”, “Героям батальйону “Січ”.

Гармату, танк Т34, БТР 60 місцева влада урочисто обіцяла передати батальйону “Січ”, в якому “воює” чимало місцевих свободівців, які планують балотуватися у нардепи. Те, що у бойових машин давно відсутні мотори, колеса, акумулятори і навіть сидіння, не зупинило команду Надала. Мабуть порахували, що городяни не звернуть на такі дрібниці уваги. Від рішення минув місяць та ніхто не спішив забирати і ремонтувати “подарунки”. В такому стані їх простіше здати на металобрухт. Очевидно, хтось вирішив підігнати мера та його піарників і повеселити політичних опонентів.

Міській владі тепер доведеться “викручуватися” з кумедної ситуації, а січовики скоро повернуться на Тернопільщину воювати за голоси. Справжнього пороху Олексій Кайда, Володимир Стаюра та інші не встигли навіть понюхати. Зате навчилися добре грати волейбола і зробили собі гламурні фотосесії в камуфляжах й з автоматами. Бійці інших добровольчих батальйонів “Айдар”, “Азов”, “Донбас”, “Правого сепктору” нарікають, що не мають навіть половини амуніції, як у батальйоні “Січ”, але змушені воювати і гинути в бою з озброєним до зубів супротивником. У цей час тягнибоківці переїздять з однієї бази на іншу і вивчають асортимент місцевих магазинів.

За Збручем

-1 thoughts on “Невідомі жорстоко пожартували над Сергієм Надалом та міфічним батальйоном партії “Свобода” (фото)

 • 10:47 | 20.09.2014 о 10:47
  Permalink

  То напевне знову малолітня шантрапа Стєпанова дуркою страдає.

  • 12:26 | 21.09.2014 о 12:26
   Permalink

   Селецький бандюк.Тепер правосєк.

 • 23:00 | 21.09.2014 о 23:00
  Permalink

  Дураки!
  Там нормальна броня була, і могла бути корисною для АТО.
  Ніхто не говорив що з тих пушок, чи на тих БТРах будуть їздити. Але барикада може бути нормальна! Життя комусь врятувати

Коментарі вимкнені.