Невже Олексієві Кайді це вдасться?

5 листопада  під час засідання підкомітету з питань залізничного транспорту Комітету Верховної Ради України з питань транспорту і зв’язку розглянуто законодавчу  ініціативу нардепа Олексія Кайди  щодо відновлення руху пасажирських потягів. Нардеп наголошував на тому, що за останній час було скасовано чимало потягів, які курсували через Тернопіль, Луцьк та інші міста західної України. Він зазначив, що задоволення потреб громадян у транспортному обслуговуванні має бути першочерговим аргументом при ухваленні таких рішень. Проте  керівництво уряду та Укрзалізниця не проводили жодних консультацій із громадськістю, а через ініціативи окремих посадовців тисячі українців не можуть вчасно дістатися на навчання чи роботу до столиці або просто відвідати один із туристичних центрів України.

Нардеп наголосив на необхідності відновлення курсування скасованих пасажирських потягів, адже, за його словами, залізничний транспорт нині фактично залишається чи не єдиним доступним для людей засобом сполучення між великими містами.

За результатами засідання дано доручення заступнику гендиректора Укрзалізниці до 5 грудня підготувати пропозиції щодо вирішення проблемних інфраструктурних питань у галузі залізничного транспорту. Так, Укрзалізниця на дні підвищеного попиту вже призначила додатковий потяг №269/219 сполученням “Київ – Івано-Франківськ – Київ”, а також включила додатковий вагон на потяг №98/97 “Ковель – Київ”.

Коментарі вимкнені.