Нічне патрулювання міста: емоції дружинників та відгуки тернополян

Вулиці нічного міста патрулюють добровольці нароної самооборони – так звані дружинники. В ніч з 20 на 21 лютого, після загального оголошення про запис у добровольці, бажаючих було стільки, що вони навіть жартували – їх на вулицях більше, ніж перехожих.

Народних охоронців кілька разів приймали за тітушок чи ультрас, бо дехто з них озброювався биткою. Але усі вони обов’язково мають на рукаві пов’язку: “громадська охорона” або “народна самооборона”.

“Погляд” побачив кілька відгуків про зроблену дружинниками роботу.

поки дойшов з дружби домів – 7 патрулів. правда від текстильника до 11 школи – жодного.

Повернувся з патрулювання міста. Відбили випадкового хлопця від розправи. На нього подумали, що возить тітушок. Закрили розливайку, яка всупереч забороні торгувала вночі алкоголем. На вулицях сотні людей стережуть порядок. В Багдаді все спокійно.

щойно теж повернувся. на дружбі на бмв лихачили якісь мажори напідпитку- на запитання а ви що міліція- сказав- ми кращі. дамо буків- через тиждень зможеш сісти на задницю, тоді ТОЧНО більше так не будеш їздити. Зі мною було ще 3є хлопців, то ж фірмова мажорна хня злетіла моментом

Ще одне враження. Є справжня гордість за тернополян, і надія що все таки можна змінити, все-таки

Тітушко сафарі пройшло на ура. записуйтесь в народні дружини, воно того варте. Шкода людей які з Буковеля вертались і ми в Тернополі були вже десь 10групою яка їх перевіряла на тітушкість.

Дуже вдячна нашим хлопцям за те що вони роблять)) Ще ніколи на вулицях вночі так не було спокійно. Низький уклін їм за те що бережуть спокій в нашому місті!!! Хай береже їх Бог і дасть їм міцного здоров”я.
СЛАВА УКРАЇНІ!!!!!!!

Нашими тернопільськими хлопцями можна пишатись! Як вони грамотно сформували блок-пости на всіх виїздах з містах, навіть на таких невеликих, як дорога через поле на Байківці! По вулицях патрулювання! Підтримують порядок у всьому місті! Коло 2-ї лікарні була якась потасовка, з”їхались в щитані хвилини, все так оперативно і дуже організовано! В даний час шукають білий спринтер, грузовий, всім містом, гуртом! Єдине за що можна янику подякувати, так це за те, що він нас усіх так зблизив!

щойно бачила через вікно на шептицького як наші хлопці кудись бігли,чоловік під 30..хто знає що там таке??Дуже вдячна їм за те що вони роблять))Ще ніколи на вулицях вночі так не було спокійно.Низький уклін їм за те що бережуть спокій в нашому місті!!!Хай береже їх Бог і дасть їм міцного здоров”я.
СЛАВА УКРАЇНІ!!!!!!!

Вчора довелось ввечері повертатися додому, було страшнувато, але коли побачили біля Сонячного наших патрулюючих, то зразу ж заспокоїлися та відчули безпеку. ДЯКУЄМО ВАМ!!! Саме такі люди потрібні нам для захисту спокою та безпеки у місті!

Коментарі вимкнені.