Ноги тернопільським студентам обмотали скотчем і так змусили бігати парком (фото, відео)

Сьогодні у тернопільському парку вирує неймовірний дух студентства, адже тут відбувається регіональний етап мульти-фестивалю «Студентська республіка-2013». Позмагатися за посаду студентського мера Тернополя, а також вибороти «для своїх» місця у магістраті зійшлися дев’ять команд з різних вишів Тернополя.

Під час першого дня, який активно проходить сьогодні, молодь поселилася та відбула офіційне відкриття. Наразі капітани команд змагаються у інтелектуальних іграх, а найцікавіша частина студентського життя відбувається поза межами «Козацького острівка», де сьогодні встановлені межі студентської держави.

На «вар’яцію» студентів під назвою «Битва вулиць» зупинилися подивитися й прості перехожі. Допоки друзі-студенти криками підтримували свої команди, останні активно брали участь у спортивних розвагах. Так, перше випробування було на влучність. Адже кожен з команди повинен був закинути кульку для настільного тенісу у відро з водою, яке організатори поставили за 2 метри від учасників. Що тут творилося! Своїх представників підтримували учасники як могли, та навіть тримали за одну ногу, щоб конкурсант «ластівкою» докинув м’яч.

Наступним змагання показали свої уміння здебільшого хлопці, адже дівчат тут було зовсім мало. Кожній команді ноги зв’язали скотчем та й так змусили перебігти смугу перешкод. Учасники проявили креатив – деякі долали смугу перестрибуючи мотузки, а інші проповзали попід ними.

Мар’яна Зварич, новини Тернополя «Погляд»


Коментарі вимкнені.