Новісінькі машини, які спалили під міліцією у Тернополі, поїздили лише кілька днів

Фото Володимир Фостик у групі Від Тарнополя до Тернополя

24 березня тернопільські міліціонери розповіли, скільки машин було спалено в ніч народного гніву у Тернополі.

– Було пошкоджено 17 одиниць автогосподарства, 7 одиниць обладнаних спецавтомобілів УДАІ, які призначені для патрулювання, – каже перший заступник начальника УМВС Валерій Гіль. – Всього разом 25 службових автомобілів, оскільки ще одну автівку спалили в Підволочиську за 2-3 дні потому, кинувши коктейль Молотова.

Окрім того постраждав і транспорт керівництва УДАІ.  

– Постраждав джип начальника управління ДАІ. Він був у дворі управління, – каже заступник.

Найбільше “болить” правоохоронців те, що патрульні машини, які понищила громада, вони довго випрошували в Міністерстві МВС і лише за два тижні до погромів отримали їх для роботи.

– Обідно те, що постраждали патрульні машини, ми тільки отримали їх, зареєстрували, було лише до двох тижнів часу, – пригадує заступник начальника УМВС – начальник міліції громадської безпеки Василь Облещук.

– Ми так добивалися в міністерстві цих машин, такі гарні машини виїхали, економне паливо – 4 л на 100 км, “Пріуси” нові, “вибили” їх позачергово… Ну, так трапилося… Напевно в Тернополі такі машини непотрібні, – з сумом робить висновок перший заступник начальника УМВС Валерій Гіль Валерій Гіль.

Люба Вовк, новини Тернополя “Погляд”

-1 thoughts on “Новісінькі машини, які спалили під міліцією у Тернополі, поїздили лише кілька днів

  • 09:49 | 26.03.2014 о 09:49
    Permalink

    А що то за відео , таке враження що пані тільки проснулась за 3 місяці , та поняття не має що в тій країні робиться , коли дітей на Майдані розтрілювати як в тирі по повному почали , а в неї люди шаленіють … Стидаласяб !!!

  • 09:51 | 26.03.2014 о 09:51
    Permalink

    Треба глянути по скільки їх купували даю гарантію що рівно в 2 рази завишено (там якраз має хватити на ще один такий автопарк за сраку того хто тендери проводив і закуповував і питання вирішено)

Коментарі вимкнені.