Новий альбомом тернопільського гурту Tik Tu — той випадок, коли довге очікування повністю виправдалось

Провідне видання liroom.com.ua зібрало шість найцікавіших альбомів останнього часу. До короткого списку увійшла нова платівка тернопільського гурту Tik Tu, яку визнано найкращим альбомом лютого.

Артем Рісухін зокрема підкреслив:Робота над новим альбомом Tik Tu тривала два роки. Той випадок, коли довге очікування повністю виправдалось.

Ulitakis – не просто розширення звучання, а різноманітна музична палітра гурту. На цьому альбомі тернополяни створють власний всесвіт. Кожна пісня розгортається навколо окремих замальовок, але в результаті, поєднується в альманах. Kotku – інтерпретація української народної колискової, яка звучить, мов казка, та стає ще чарівнішою у кліпі на цю пісню. Виділяється й англомовний інді-диско трек Tommy, в якому головний герой – хлопчик, що варить небезпечне зілля.

Ulitakis перелітає з одного жанру на інший – від поп-психоделії до електроніки та тріп-хопу. Альбом однаково органічно вплітає тексти різними мовами. Між світлою ностальгією Banana та готичними образами Планида. Tik Tu майстри аранжувань, які максимально розкривають настрій пісень та заглиблюють слухача у своє звучання.

Ulitakis розкривається в концептуальності не одразу, але коли цей калейдоскоп виходить на фінішну пряму, залишає приємний посмак. Один з найкращих альбомів цього року so far.

У плейліст: Kotku, Kukuti, Bezpechnishe Lyshytys’ Vdoma

8/10

 

Коментарі вимкнені.