Автономія Галичини дозволила б нам не розчинитись в Україні, – аналітик

Автономізація Галичини необхідна для того, щоб правила та традиції, які в нас є, могли діяти на повну силу, а не розчинялися в тій вертикальній системі, яка панує у всій країні. Через підпорядкованість Галичини українській конструкції наші норми співжиття та мислення є неефективними, що, у результаті, -AAA+
виливається у конкретний економічний програш.

Таку думку у політичній програмі Остапа Дроздова «Прямим текстом» висловив керівник Західної аналітичної групи Орест Друль на телеканалі zik.

На думку експерта, галичани істотно відрізняються від мешканців решти країни, й основа цієї відмінності лежить у цивілізаційному поділі Європа-Азія. «Засаднича відмінність полягає в тому, що є приматом: примат колективного на особистим – чи примат людського, який визнає кожну людину цінністю. У Галичині домінує оця друга християнська засада, яка лежить в основі всієї європейської цивілізації. Інша справа – що за час перебування Галичини в складі України, яка сповідує азійський примат колективного – відбуваєтья вихолощення галицьких цінностей. Це дуже тривожить. Фактично це є навязування іншого світогляду. На Сході України найбільший прибуток дають вертикально побудовані монополії. Політика держави, яка зараз ведеться, – це монополізувати корупцію через побудовану вертикаль. Якби ще у свій час Вячеслав Чорновіл домігся автономії Галичини – тоді б і підприємства працювали, і енергія не тратилася на з’ясування стосунків всередині дуже різної країни», — переконаний Орест Друль.

-1 thoughts on “Автономія Галичини дозволила б нам не розчинитись в Україні, – аналітик

  • 18:30 | 28.05.2011 о 18:30
    Permalink

    Наші російські друзі тільки про це і мріють.
    Так що – не бути цьому!

Коментарі вимкнені.