Байки обласної влади в Чорткові

Ні дня не проходить без того, щоб мудрий керманич ОДА не дав якоїсь цінної, але нездійсненної вказівки. Хоптян наказав горілчаному заводу запуститись. Мясокомбінат на черзі.Під час робочої поїздки у Чортківський район, голова облдержадміністрації Валентин Хоптян побував на підприємствах, які  сьогодні не працюють, – пише Вісник Правди.

Зокрема, керівник області оглянув Чортківський м’ясокомбінат, горілчаний завод та кондитерську фабрику.

«Усі три підприємства надзвичайно потужні. Їхні вироби були відомі й за межами України, – сказав Валентин Хоптян. – Наше завдання – відновити виробництво, щоб створити нові робочі місця, випускати власну продукцію та збільшити надходження у бюджет».

Валентин Хоптян відзначив, що сьогодні в області відроджується тваринництво, а відтак потрібно відроджувати м’ясокомбінати.

«Ми будуємо тваринницькі комплекси, збільшуємо поголів’я худоби та свиней, – зауважив Валентин Хоптян. – А далі нам потрібно переробляти це м’ясо. Тому відновити роботу м’ясокомбінатів області – одне із пріоритетних завдань для влади. Наскільки мені відомо свого часу на Чортківському м’ясокомбінаті працювало майже 700 осіб, продукцію вивозили навіть за кордон, а що сьогодні? Тому не варто чекати, а треба працювати над відновленням роботи підприємства – шукати інвестора і запускати виробництво».

На горілчаному заводі та кондитерській фабриці ситуація аналогічна – цехи порожні…

«Добре, що хоч обладнання зберегли і цілі стіни, – сказав голова побувавши на підприємствах. – Доручаю районній владі взяти під особистий контроль налагодження роботи цих підприємств, інакше прийдуть інші люди, що будуть наводити порядок і в місті і в районі».

За які кошти і яким чином виконати вказівки пан Хоптян не уточнив. Нехай тепер в чортківських чиновників голова болить.

Коментарі вимкнені.