На Черкащині перед ефіром з Президентом провели «генеральну репетицію»

Черкаська область відзначилася під час прямої трансляції «Розмови з країною» перш за все запитанням жителів Монастирищенського району щодо того, коли селяни зможуть розпоряджатися власною землею так, як і власники квартир у містах. Президент відповів, що земельна реформа не за горами, і запевнив, що в країні є всі передумови для того, аби вже у 2012 році «почав функціонувати ринок землі». На завершення розмови багатодітна родина фермера із Монастирища запросила Віктора Януковича на гостину. Глава держави чемно погодився, завбачливо попросивши дати адресу і поцікавившися, чи знайдеться у господарів… сало з цибулею.

Через технічні несправності, що виникли вже під кінець прямої трансляції, не вдалося вийти на зв’язок жителям Канева, які чекали на пряме включення на Чернечій горі. «Чекали кілька годин, намерзлися, але чомусь нам так і не надали слово. Чому — навіть не знаю», — розповів директор Канівської філії Східноєвропейського університету економіки та менеджменту Роман Кучеренко.

Утім жителі всіх районів Черкаської області перед ефіром Президента мали змогу поспілкуватися з місцевими можновладцями і поставити їм свої запитання. Адже напередодні заступники губернатора та керівники управлінь та відділів облдержадміністрації (загалом дев’ять осіб) взяли участь у прямому телерадіоефірі з нагоди річниці перебування на посаді Президента України Віктора Януковича, що відбувся на обласній телерадіокомпанії «Рось». Тож про результати роботи команди Президента в області черкащани мали змогу почути із перших уст, впродовж години зателефонувавши і поставивши свої запитання.

Коментарі вимкнені.