Повідомлення про замінування тернопільської каплиці виявилося неправдивим

30 вересня близько 10 години 30 хвилин ранку до Тернопільського міського відділу внутрішніх справ від невідомого надійшло повідомлення про замінування каплиці у міському парку Національного Відродження.

На місце події виїхала слідчо-оперативна група міського відділу та обласного управління внутрішніх справ, кінологи, експерти-вибухотехніки, працівники обласного управління Міністерства надзвичайних ситуацій та інші служби.

Не зважаючи на можливу загрозу вибуху, віряни зачинились усередині каплиці. Вони не впускали правоохоронців і рятівників усередину. Цими діями група віруючих перешкоджала відповідним службам вжити необхідних заходів, передбачених у надзвичайних ситуаціях.

Зважаючи на небезпеку для людей, правоохоронці звернулися до парафіян з вимогою звільнити приміщення. Так як цього не було зроблено, міліціонери вжили заходів для евакуації людей. Перевіривши усе, правоохоронці не виявили вибухового пристрою. Працівники міліції забезпечують громадський порядок поблизу культової споруди, – повідомляє прес-служба УМВС України в Тернопільській області.

-1 thoughts on “Повідомлення про замінування тернопільської каплиці виявилося неправдивим

  • 16:56 | 6.10.2011 о 16:56
    Permalink

    і хто буде оплачувати за “ложний” виїзд ? шось постійно всюди таких звонарів находят,а тут шось неможуть чи то нехочут ? шо за діла такі,а, шановні Органи , чому свою роботу в пошуку телефоного терориста невиконуєти, га ? шо знов пан Могильов буде Вас відмазувати, що нема належних спецсредств та навчання в працивників Органів ?

Коментарі вимкнені.