Сенсація в Тернополі!

Нещодавно Тернопіль мав змогу насолоджуватись неймовірним грузинським національним балетом «Сухішвілі». А незабарам у наше місто завітає сенсаційний кращий віртуоз-оркестр Європи «Тбілісі Біг-Бенд».
Володимир ВермінськийЦими культурними подіями тернополяни завдячують місцевому співаку Володимиру Вермінському.
– Я намагаюсь запрошувати у місто професійні колективи, – розповідає Володимир. – Мене цікавлять виконавці, які несуть позитивні емоції, професіоналізм та добру енергетику. Це колективи, які гастролюють Європою, світом, яких розуміють за кордоном, які зможуть розвинути культуру та естетичний смак глядача.
Володимир Вермінський до грузинської нації ставиться по особливому, оскільки військову службу провів у Кавказькому окрузі. Про цю націю він говорить лише з позитивом.
– Мені подобається їхня мелодика, колорит, темперамент і музика, яку вони сповідують, тому і вирішив цими відчуттями поділитись із тернополянами. Вважаю, що пісня має навчати доброму, – каже він.
Тому особливу увагу також Володимир Вермінський звертає на слова.
– Було б добре запровадити в слухачів ще й розумний підхід до тексту, а не просто «сірожино-пірожене». Адже такі примітивні тексти – це ж одноденні речі, наша молодь деградує через такі вподобання.
Наймасовіше концерти, котрі організовує Володимир Вермінський відвідують мешканці Східного масиву, Дружби та Центру. Співак пояснює це тим, що там живуть в більшості корінні жителі міста, а населення інших масивів здебільшого складається з людей сільської місцевості. Проте, за його словами, при організації таких культурних подій, варто зважати ще й на платоспроможність тернополян, адже не всі можуть дозволити собі купувати дорогі квитки.
На концерт оркестру «Тбілісі Біг-Бенд» квитки вартують від 60 до 250 грн.
– Квитки розкуповують вже, тому надіюсь, що зал буде повний, – каже організатор.
У Тернополі концерт відбудеться 23 листопада о 19 годині в палаці культури «Березіль». Живий звук. Квитки в касах ПК «Березіль» тел. 53 31 14 та Українському Домі «Перемога» тел 52 15 00. Довідки за телефоном: 067 49 47 812.

Коментарі вимкнені.