Тернопільська бригада швидкої допомоги побувала на змаганнях

Позаду міжрегіональні змагання «Буковинські медичні ралі ‑ 2011».

Уперше за звання «Краща бригада швидкої медичної допомоги» на Буковину приїхали позмагатися команди з усіх районів області та міста Чернівці, Хмельницької, Львівської, Івано-Франківської, Рівненської, Тернопільської областей та гості з Республіки Польща.

Кубками та медалями переможців визначили у номінаціях: «За проявлену високу професійну майстерність, витримку та волю до перемоги в змаганнях «Буковинські медичні ралі ‑ 2011» серед лікарських, фельдшерських та лікарських бригад гостей ралі. Окрему нагороду отримали водії у конкурсі «Водійська майстерність»

«Скутер», «Плесо», «Ерудит», «Масовий випадок», «Врятоване життя», «За волю до перемоги» – конкурси, у яких теж визначили переможців. Ними стали буковинські команди. А у номінації «Командна єдність» перемогу вибороли львів’яни.

В організації і проведенні змагань бригад швидкої медичної допомоги «Буковинські медичні ралі ‑ 2011» та регіональної науково-практичної конференції «Актуальні питання екстреної медичної допомоги та медицини катастроф» брало участь немало медиків. Членів організаційного комітету теж нагороджено пам’ятними медалями, –

повідомили у відділі зв’язків із засобами масової інформації та книговидання ОДА.

 

Коментарі вимкнені.