Цими вихідними «Славське-Рок» на Львівщині

Вже від сьогодні, 29 липня, і протягом вихідних, у с.Славське на Львівщині розпочнеться і триватиме три дні п’ятий фестиваль «Славське-Рок».

У межах фестивалю виступатимуть «Гайдамаки», «Тартак», «Los Colorados», «Піккардійська терція», «Sztywny Pal Azji» (Польща), «ДримбаДаДзиґа», Jack O’Lentern, WashingTones та інші гурти.

До ювілею організатори обіцяють цікавинки та особливе дійство, яке підсумує п’ятирічну діяльність. Цьогорічна музична програма розбита на денну і вечірню сцену, початок роботи денної сцени – 14:00, вечірньої – 18:00. На денній сцені виступатимуть – «Тринадцять», «Sweetlo», «Медовий полин», «Абу-Касимові Капці», «Ренесанс», «Minamorali» (ех-Доріан Грей), «Vivienne Mort», «Dumb Surgeon», «Орган!к». «Маллхоланд Драйв», Sweetlo, «Недаремно». Детальніша музична програма тут.

Як стверджують організатори, «Славське Рок» піклується про чистоту навколишнього середовища і, зокрема, Карпатських гір. Тому щороку розробляють екологічну програму. Цього року фестиваль оголошував конкурс ідей для екологічної програми. Кращі ідеї будуть втілені на фестивалі, а автор найцікавішої з них поїде на «Славське Рок» в якості керівника екологічної програми.

Вхід на фестиваль: 3 дні – 100 грн, 1 день – 50 грн.

Коментарі вимкнені.