У Тернополі об’явились пройдисвітки

Відмолювання гріхів – саме такий сценарій розіграли дві пройдисвітки перед жертвою. У відділі міліції, куди звернулася 24-річна тернополянка після того, як оговталася від чар, вона толком навіть не могла пригадати, що саме говорили їй зловмисниці. Каже, це були загальні фрази про прокляття, хвороби, смерті, а вона в них шукала факти з власної біографії.  Проте, тверезо мислити жінка стала надто пізно, коли були втрачені не тільки велика сума грошей, а й золоті прикраси.

Зрештою, «симптоми» такої поведінки властиві усім, хто коли-небудь попадався на гачок пройдисвітів, тому порада правоохоронців – не вступайте у розмови з невідомими, тим паче з тими, хто пропонує вам ворожбу чи зняття порчі. Не дайте жодної можливості зловмисникам втягнути вас у цю «рольову гру». Пам’ятайте, шахраї – неабиякі психологи. Вони майже безпомилково вгадують, хто здатний повірити їм. На їхній гачок потрапляють ті, хто йде, нікуди не кваплячись, і про щось журиться. Здебільшого, це жінки.

Так і трапилося з потерпілою тернополянкою. Чорнява молодиця перестріла її на зупинці. Розмову жертва, як це часто трапляється, підтримала.  Підіграла зловмисниці спільниця, котра запевнила, що остання й справді може допомогти, бо колись від нещасть врятувала її. Жертві запропонували позбутися усіх проблем шляхом відмолювання гріхів. Але ритуал потрібно було здійснити над речами, що притягують прокляття, – грошима та золотими виробами. З собою потерпіла мала небагато, але пройдисвітки запевнили, що нічого страшного не трапиться, якщо вони сьогодні помоляться над тим, що при ній, а завтра та обов’язково принесе решту.

Як розповідають досвідчені оперативники, здебільшого, такі шахрайські схеми – справа одного дня. Проте у цьому випадку зловмисниці настільки були впевнені, що жертва у їхніх руках, що дозволили їй навіть переночувати з навіяними думками. Не виключено, що потерпіла психологічно і емоційно потрапила у залежність від шахраїв. Аби цього не сталося, не треба під час розмови дивитися незнайомцям у вічі, не простягати руку для ворожби, а краще – взагалі відійти якнайдалі від таких співрозмовників.

Але тернополянка зробила усе з точністю до навпаки. Наступного дня у домовленому місці вона знову зустрілася з «рятівницями». У пакеті принесла понад три тисячі євро і золоті прикраси. Аби остаточно позбутися усіх лих, зняла і поклала докупи ті коштовності, що були на ній. Шахрайка почала шепотіти молитву, а жертву відправила до церкви, щоб чари, які виходитимуть з цінностей, знову не причепилися до неї.

Фінал цієї історії очевидний. «Рятівниці», одній з яких приблизно 20-25 років, іншій 40-45, зникли, а тернополянка звернулася до правоохоронців. Отже, варто задуматися над таким «лікуванням». Міліціонери, у свою чергу, вкотре наголошують не бути надто довірливими та пильніше придивлятися до своїх співрозмовників.

Коментарі вимкнені.