Заарештованим тризубівцям підкинули зброю?

Під час одного із арештів членів Всеукраїнської організації “Тризуб” імені Степана Бандери затриманим було підкинуто автоматичну зброю.

Про це повідомив колишній перший заступник голови центрального проводу організації Валерій Чоботарь.

За його словами, нині заарештована практично вся верхівка “Тризубу”.

“Арешти проходили брутально. Є інформація, що під час одного з затримань хлопцям підкинули зброю в машину. Але їздити по Західній Україні з автоматичною зброєю – це взагалі дебілізм. Ми люди з вищою освітою, нормальними мізками і повністю адекватні. Розуму у нас вистачає, аби не робити цього – ми вже проходили арешти у 90-х роках”, – відзначив політик.

На переконання Чоботаря, арешт членів “Тризубу” – це закономірне явище теперішньої влади.

“Все, що має прогресивну українську жилку, зараз скручується, знищується, заарештовується”, – упевнений він.

Крім того, активіст заявив, що усі тризубівці добре усвідомлюють, що “робити у нашій державі вибухи, тим більше коли можуть постраждати ні в чому не винні громадяни”, не можна.

“Ніхто би не додумався такого робити. Не ті засоби, які можна вживати сьогодні. Коли відпилювалась голова – це був свідомий вчинок, і за нього було взято відповідальність”, – нагадав Чоботарь.

“Підсвідомо ми були готові, що в Україні все змінюється, але такої брутальності по відношенню до нас не було навіть за Кучми. Зараз усе відбувається значно жорсткіше – 12 чоловік затримано за дві доби. На Сході у хлопців пройшли обшуки”, – додав активіст.

Він відзначив, що наразі немає практично жодної інформації, де перебувають заарештовані.

“Навіть знайомі у міліції не говорять, де тризубівці. Очевидно, що на правоохоронців здійснюється шалений тиск. Прийшла вказівка з гори, і всі мовчать, і Служба безпеки мовчить”, – підкреслив Чоботарь.

Нагадаємо, що Всеукраїнська організація “Тризуб” імені Степана Бандери заперечує своє відношення до підриву пам’ятника Сталіну у Запоріжжі. Разом з тим, за кілька днів до цього вибуху, її активісти зрізали пам’ятнику голову і взяли на себе за це відповідальність.

Gazeta.ua

Коментарі вимкнені.