Завдяки “засміченому місту” 4871 безробітний отримав тимчасову роботу

Уже другий рік поспіль в Україні за ініціативою Уряду проводиться Всеукраїнська акція «За чисте довкілля». Спільні зусилля громад, влади, представників бізнесу, соціальної сфери та громадських організацій спрямовані на упорядкування територій населених пунктів, відпочинкових зон, доріг і т.п., відтак навколишнє середовище стає чистішим та гарнішим.

На виконання розпорядження голови Тернопільської обласної державної адміністрації від 30.11.2010 № 959 «Про організацію проведення оплачуваних громадських робіт на підприємствах, організаціях та установах Тернопільської області у 2011 році» Тернопільською обласною службою зайнятості здійснюються необхідні заходи з роботодавцями щодо активізації оплачуваних громадських робіт, також з безробітними проводились індивідуальні співбесіди щодо можливостей їх тимчасової зайнятості.

Це дало змогу з початку 2011 року до згаданих робіт залучити 4871 безробітного. Вони здійснювали благоустрій населених пунктів і зон відпочинку, були задіяні в праці з утримання та ремонту автомобільних доріг і придорожніх смуг, відновлювали внутрішньогосподарські канали та споруди на меліоративних системах, упорядковували меморіали, пам’ятники, братські могили, відбудовували архітектурні пам’ятки, інформували населення про надання житлових субсидій за спрощеною процедурою тощо.

Цьогоріч на оплату праці безробітних, які брали участь в оплачуваних громадських роботах, використано 3 млн 182 тис. грн, у тому числі 2 млн 195,1 тис. грн з коштів Фонду загальнообов’язкового державного соціального страхування України на випадок безробіття.

Обласна служба зайнятості тісно співпрацює з районними державними адміністраціями та філіями ДП «Тернопільський облавтодор». Відповідно до замовлень та потреб філій облавтодору на липень 2011 року місцеві центри зайнятості продовжують направляти безробітних на оплачувані громадські роботи з утримання та ремонту автомобільних доріг.

На фото: безробітні жителі Збаразького та Теребовлянського районів упорядковують придорожні смуги

Коментарі вимкнені.