Обережно! У Тернополі падають бурульки – вже є потерпілі

“Погляд” уже попереджав, що якщо ви хочете залишитися цілими – не ходіть близько до будинків, оскільки з дахів падають глиби снігу та бурульки.  Падаючи, вони можуть травмувати перехожих. Падіння снігу чи льоду з даху може привести не тільки до сильного удару або струсу мозку, але і до смерті.

26 грудня о 17:30 у Тернопільську обласну лікарню з діагнозом «закрита черепно-мозкова травма, струс головного та шийно-грудного відділу спинного мозку» шпиталізовано місцевого жителя, громадянина Г., 1966 року народження. Травми потерпілий отримав внаслідок падіння бурульки з даху магазину.

Цього ж дня  “лавина” снігу потрощила дах та лобове скло автомобілю Dodge Nitro. При чому, видно з фотографій, що машина стояла не ближче, ніж за 2-3 метри від будинку.

Для того, щоб не потрапити в біду та уникнути травмування, Територіальне управління МНС України у Тернопільській області радить громадянам дотримуватись основних правил безпеки, а саме:

– проходячи повз будинки чи біля високих дерев, необхідно впевнитись у відсутності загрози падіння льодових наростів;

– не ходити під дахом будівель, а також під балконами;

– не слід заходити за межі встановлених

– якщо ви самостійно збиваєте  навислі бурульки з вікон верхніх поверхів – бережіться випадання з вікон.

 

Батькам та вчителям треба розповісти дітям про всю небезпеку крижаної загрози.

Від бурульок і льоду страждають не тільки люди, але і матеріальні цінності. Тож, власникам автотранспорту, варто бути обережними та не припарковувати автомобілі біля будинків.

Коментарі вимкнені.