Одні колективи Тернопільщини стали героями “Фолькmusic”, а інші – їдуть у Європу

Днями на Збаражчину приїжджає телевізійна група телеканалу УТ-1.

До нас завітає заслужена артистка України, ведуча програми «Фолькмюзік» Оксана Пекун, яка виявила бажання познайомитися з традиціями нашого краю та зустрітися з неординарним творчим людьми.

Героями програми «Фолькмюзік» стануть народний аматорський фольклорний ансамбль с.Залісці (керівник Галина Шляхтюк), народний аматорський ансамбль «Збираж» (керівник Боган Бобак) та народний аматорський інструментальний ансамбль (керівник Андрій Канас) Збаразького РБК. – А це, вважаю, свідчить про високий рівень виконавської майстерності та вдало підібраний репертуар наших талановитих земляків, – каже Олег Гафткович. – А відтак Збаражчина вкотре матиме унікальну можливість заявити про себе, зміцнити свій імідж багатого на талановитих і працьовитих людей краю.

Зі слів начальника відділу культури і туризму РДА,  в рамках соціальних ініціатив Президента України, цього року вперше за роки незалежності творчі колективи Збаражчини поїдуть у Європу. Зразковий танцювальний колектив «Орхідея» (балетмейстер Оксана Пілярчук) та народний аматорський ансамбль «Збираж» РБК (керівник Богдан Бобак) їдуть у Сербію. Там у місті Кула з 8 по 12 червня проходитиме фестиваль української культури. Заплановано також поїздки творчих колективів у Німеччину та Польщу.

Коментарі вимкнені.