Одинадцятикласники цілу ніч провели в школі Тернополя з фокусником

Фото з сайту школи.

Впродовж 15 років доброю і незмінною традицією в Тернопільському НВК “Школа-ліцей №6 ім. Н. Яремчука” є проведення гри “Форт шоста школа”. У ній беруть участь лише учні 11-х класів.

Випускники отримують унікальну можливість провести цілу ніч у рідній школі. Тож, спортивно-інтелектуальна гра відбулася і цього року в ніч з 16 на 17 листопада. Перед початком змагань директор підготував невеличкий сюрприз для  учасників – запросив талановитого фокусника Михайла Попівняка, який зачарував усіх присутніх різноманітними трюками і подарував учням і вчителям незабутні емоції.

Фото з сайту школи.

Гравці були поділені на 6 команд, кожна з яких мала пройти 11 станцій і виконати завдання, які були на них. Якщо команда робила все правильно, то отримувала букву, яку згодом використовувала при складанні слова на фінальній станції. Випробування, поставлені перед гравцями, були досить незвичними і вимагали деколи справжньої відваги.

“Я дуже здивулася, коли потрібно було шукати ключ у банках, де могли виявитися павук, вуж чи ще якась тварина,” – розповідає учениця Мурин Анастасія. Окрім цього, учні стріляли, грали в дарц, відгадували загадки і ще багато цікавого.

Коментарі вимкнені.