Петро Гадз створить понад 350 нових робочих місць жителям Монастирищини на двох заводах та кар’єрі

Прогресивний аграрій Тернопільщини Петро Гадз наприкінці весни відкриє у селі Бертники, що на Монастиририщині, цегельний і керамічний заводи, а також запустить видобування різних фракцій щебеню.

Вже з травня Бертниківська сільська рада заживе по-новому, адже, завдяки новоствореним підприємствам, щомісяця вона буде отримувати фінансування у розмірі від 400 до 600 тисяч гривень.

Петро Іванович забезпечить робочими місцями понад 350 місцевих жителів, а виробництво каменю дасть можливість ремонтувати дороги як місцевого, так і загальнодержавного значення.

– Ми обробляємо в Бертниках земельні паї 15 років. Цього року 95 % людей переуклали договори. Що стосується 30 га запасу землі, на якій є родовища, то там ми створимо керамічний та цегельний завод, а також підприємство з видобування щебеню. Цим ми забезпечимо сотні нових робочих місць, – ділиться планами Петро Гадз. – Також, Бертниківська сільська рада буде отримувати значні кошти на свій розвиток.

Нагадаємо, що 12 років тому Петро Гадз допоміг жителям Бертників не втратити свої землі. У той час в населений пункт зайшов інвестор, який хотів визнати розпаювання недійсним. Завдяки допомозі Петра Івановича ця афера не вдалась, адже він активно захищав людей у Львівському апеляційному суді.

Коментарі вимкнені.