“Підкамінь-2012” серйозно набирає обертів, запускає ліхтарі та поєднує серця

Третій день фестивалю «Підкамінь-2012» мав чим дивувати відвідувачів. Нові запальні ведучі, новий музичний проект на сцені, публічне освідчення в коханні, масовий запуск небесних ліхтариків та навіть офіційний «Лошара» фестивалю – сюрпризів 10 серпня тут не бракувало.

Так, спочатку на зміну ведучому з Чернівців приїхали Мяч Дредбол та Вікторія Жуковська, які своїми жартами та вмінням спілкуватися з публікою, з любої події вміють зробити шоу.

Далі дивував прихильників виступ нового музичного проекту Астарта та Діля. Вони показали свою нову програму, яка восени зявиться у вигляді дебютної платівки. Спів, музику та танці Ділі з Астартою глядачі сприймали щиро та позитивно.

У перерві між виступами гуртів на сцені «Підкаменя-2012» навіть освідчувалися в коханні. Так, ведучі попросили вийти дівчину, на ймення Оля. Запитали її, з ким вона приїхала сюди. Коли вона відповіла, що з коханим, то ведуча Вікторія Жуковська заитала в Олі – а де ж він? Дівчина знизала плечима. І тут на сцену піднявся її хлопець Льоня. Він у мікрофон виголосив освідчення і попросив руки Олі. Хлопець так хвилювався, що у нього аж руки тряслися. Ведучі просили усіх фотографувати цей момент, адже таке закоханим запам’ятається на все життя. Після цього Оля відповіла «Так!» і глядачі вибухнули оплесками. Фестивалем, що єднає серця, назвали ведучі «Підкамінь-2012» і взяли із закоханих обіцянку одружитися на сцені фестивалю рівно через рік.

Згодом біля сцени запускали небесні ліхтарики. У небо їх злетіло, здавалося, близько п’яти десятків. А ліхтарика ведучих, котрого ті відпускали в небо зі сцени, один із фестивальників облив пивом. Таким чином на «Підкамені», за доброю традицією інших фестивалів, з’явилася номінація «Лошара», якою ведучі, спільно з глядачами «нагороджують» тих, хто поводиться неадекватно.
Більше про “Підкамінь-2012” ТУТ

Люба Вовк, новини Тернополя «Погляд»

Коментарі вимкнені.