“Правий сектор” у Тернополі не допустить до роботи хабарників

На початку Революція скинула злочинний режим Януковича, але визвольна боротьба триває на всіх фронтах. Як бачимо, наяву як зовнішня окупація, так і внутрішня. Антиукраїнська система нікуди не ділась, вона лише змінила форму. Тоді заради чого гинули люди на Майдані, заради чого проливалась і проливається українська кров?
Хто – як не ми, і коли – якщо не зараз, наведе лад на нашій українській землі? Запитує “Правий Сектор”.
На жаль, не всі українці так думають. Як стало відомо з достовірних джерел, 19 травня в Тернопільському педагогічному університеті імені Гнатюка “взяли” професора, завідувача кафедри соціальної педагогіки Тернопільського національного педагогічного університету імені В. Гнатюка, доктора педагогічних наук Поліщука Юрія Йосиповича, на хабарі за захист дипломної роботи. Під час отримання хабаря у розмірі 350 доларів його затримали.

Викриттю хабарника посприяли представники “Правого сектору” Тернопільщини.

До нас звернувся студент інституту педагогіки і психології Тернопільського національного педагогічного університету. Він справді розумний і старанний студент, який міг сам без хабаря захистити дипломну роботу. Та, очевидно, для зажерливого викладача цього було недостатньо. За що він тепер нестиме покарання. 
Хочемо звернутись до всіх українців! Ми і тільки ми здатні будувати себе, свої родини та свою державу! І від кожного з нас залежить сьогодення і майбутнє! Щиро закликаємо бути чесними, відповідальними, вимогливими, наполегливими у виконанні своїх поставлених обов”язків!
Дорогі студенти! Ви – надія та майбутнє нашої нації! Саме такі молоді та активні, як ви – творили революцію! Але справу не закінчено! Попереду багато наполегливої праці і тільки в єдності ми все подолаємо! Тому закликаємо студентство сумлінно і чесно здобувати знання, щоб не виникало потреби “давати на лапу”! Якщо все ж від вас вимагають звертайтеся до нас: Бульвар Шевченка 23, каб 42, тел 0967994105, 0686816653, e-mail: rs.ternopil@gmail.com.

Звертаємось до викладачів – не брати хабарів! Не покривайте колег злочинців і не замовчуйте гріхів адже “На гріх мовчати – гріх”.
Вірмо, Правда переможе! Пам’ятаймо, що всі проблеми у державі беруть початок у наших головах!” – закликає “Правий Сектор”

-1 thoughts on ““Правий сектор” у Тернополі не допустить до роботи хабарників

 • 08:35 | 21.05.2014 о 08:35
  Permalink

  Насправді студент на початку року сам попросив викладача написати роботу. Коли все було готово – не захотів розраховуватись. За простий захист дипломної стільки не беруть. Так-що не треба тут робити із себе героїв.

  • 12:25 | 21.05.2014 о 12:25
   Permalink

   а скільки беруть за “простий захист дипломної”? можете от так написати – як воно насправді? І взагалі-викладачі на державній роботі отримують заробітну плату від держави – то чому ще хочуть доплату за свою роботу?

 • 10:12 | 21.05.2014 о 10:12
  Permalink

  Ви чого, ще тут! Ану марш на схід воювати! Що, обісрались?

  • 12:26 | 21.05.2014 о 12:26
   Permalink

   а вам, ГІсть, слабо на Схід??? чи ви тільки тут – герой?

Коментарі вимкнені.