Представники 13 громадських організацій зможуть впливати на рішення тернопільської податкової

Представники 13 громадських організацій увійдуть до складу нової Громадської ради при Головному управління ДФС у Тернопільській області. Таку кількість учасників обрали під час голосування на Установчих зборах з формування Громадської ради при ГУ ДФС в області.
У заході взяв участь заступник очільника фіскального відомства Тернопільщини Петро Якимчук. Звертаючись із вітальним словом до учасників засідання, він подякував за роботу попередньому складу Громадської ради. «Вважаю, що діяльність Громадської ради при ГУ ДФС у Тернопільській області необхідна і потрібна. Адже завдяки вашим ініціативам, пропозиціям та зауваженням робота фіскальних органів області стає досконалішою, а принцип партнерства у взаємовідносинах із платниками – основою нашої діяльності», – наголосив Петро Якимчук. Заступник начальника ДФС в області також побажав плідної та активної праці оновленому складу Громадської ради.
Згодом відбудеться чергове засідання цього дорадчого органу, на якому оберуть голову та його заступників.
Зазначимо, що Громадська рада – це тимчасовий консультативно-дорадчий орган, утворений для сприяння участі громадськості у формуванні та реалізації державної політики. Її діяльність регламентується постановою Кабінету Міністрів України від 03 листопада 2010 року №996 «Про забезпечення участі громадськості у формуванні та реалізації державної політики». Строк повноважень складу Громадської ради – два роки.

Коментарі вимкнені.