Ярослав Процько, Роман Грицак та Федір Берегуляк: хто стане головним суддею у Тернополі? (обговорення)

Сьогодні у Тернополі відбулись збори в міському районному суді.  На яких обговорювались вибори голови Тернопільського міськрайонного суду. На даний час є три кандидати на цю посаду: Ярослав Процько, Роман Грицак та Федір Берегуляк. Самі вибори відбудуться у вівторок,  22 квітня, о 8 30.

У публічних скандалах були помічені Ярослав Процько та Федір Берегуляк.

Суддя Берегуляк напад на комуніста оцінив у 8 тисяч гривень. Нагадаємо, проти члена організації “Тризуб” порушили кримінальну справу за частиною 4, статтею 296 – “Хуліганство”, Кримінального кодексу. Ще у серпні 2012 року хлопець, який є мешканцем міста Нова Каховка Херсонської області, застосовував проти активіста тернопільської організації Комуністичної партії Веніаміна Прошкіна сльозогінний газ.

Суддю Процька Галина Живко звинуватила у пропажі документів під час слідства.

 • Неодноразово я зверталася до голови Тернопільського міськрайсуду з приводу зникнення із цивільних справ, одних документів і появу інших, відповідно до моїх звернень, які не розглядалися  прокуратурою, а гуляли по різних установах, поки в суді  підтасовували  доповнення і уточнення. Усували від спадщини  судді Тернопільського міськрайсуду – БАГРІЙ – 2 рази, ЮРДИГА –  2 рази, ПРОЦЬКО.   В жовтні-грудні 2011 року я в архіві суду переписала  кожен аркуш всіх справ, які розглядав Тернопільський міськрайсуд , де виявила переписані протоколи,  знову  вкладені  нові документи…

Якщо Ви знаєте факти, через які названі судді не можуть очолювати високу посаду, пишіть у коментарях.

 

 


 

-1 thoughts on “Ярослав Процько, Роман Грицак та Федір Берегуляк: хто стане головним суддею у Тернополі? (обговорення)

 • 15:16 | 17.04.2014 о 15:16
  Permalink

  Тернопільська міська ветеранська організація підтримує назначення на посаду голови Тернопільського міськрайонного суду Грицака Романа, як високопрофесійного незалежного, справедливого суддю.

 • 15:37 | 17.04.2014 о 15:37
  Permalink

  Тільки не Берегуляк, особисто про нього не маю що сказати, а от про синочка, мажор адвокат, який виграє справи прикриваючись своїм татком, одну знайому родину обібрав до нитки сфабрикувавши справу, яблуко від яблуні не далеко паде!

  • 21:47 | 17.04.2014 о 21:47
   Permalink

   Що ж до того щоб батько помогає сину – це не правда знаю від свого колеги який є знайомим В. Батько у В. є строгим і ніколи не помогав сину прекрасно жити і рішати справи. Так звана допомога по судам і по інших всяких справах, якщо вона є то напевне у В. від своїх друзів, з якими він налагодив дуже тісні контакти у Харкові коли навчався там або про інших друзів з Києва з якими він познайомвся коли мав справи у Києві. Ні про тих чи інших друзів В. старається ніколи не розказувати так як деякі фамілії є дуже відомі. От таке життя…

 • 15:48 | 17.04.2014 о 15:48
  Permalink

  а в господарському і в апеляційному все залишили без змін маєш тобі ….. люстрацію хоч би замінили на рік більш досконалими і довгопрацюючими такими як Стадник Марія

 • 16:42 | 17.04.2014 о 16:42
  Permalink

  ТТ вже писав, що тернопільський підприємець Солонинка М.С., який вважається власником частини ринку «Ласкаво просимо» у Тернополі на «Дружбі», є давнім товаришем іншого місцевого підприємця і депутата міськради від ВО «Свобода» Михайла Гладкого (обидвоє – колишні міліціонери), який особливо наближений в звязку з спільними бізнес інтересами до мера Тернополя Сергія Надала.

  Так от, як стверджують колишні власники торгівельних павільйонів і наводять докази своїх слів, пан Солонинка і досі не заплатив жодної копійки за це майно. І Тернопільський міськрайонний суд, в якому слухалася справа про розірвання договору купівлі-продажу, про що просили обдурені колишні власники даного майна, повірив пану Солонинка і вимоги продавця не задовільнив. Цю неоднозначну справу в Тернопільському міськрайсуді вів суддя Грицак.

  І от, як ми дізналися з власних джерел після наших публікацій, за дивним «збігом обставин», син пана Солонинка займає посаду … заступника керуючого апаратом саме у цьому Тернопільському міськрайонному суді. Але скоро стане і керуючим. Оскільки теперішній керуючий аппаратом йде суддею в один з районних судів. А пан суддя Грицак, про якого ми згадували в наших матеріалах, незабаром має стати головою Тернопільського міськрайонного суду. Оскільки нині діючий голова суду досяг пенсійного віку

 • 17:08 | 17.04.2014 о 17:08
  Permalink

  заказна стаття одного із суперників

 • 20:11 | 17.04.2014 о 20:11
  Permalink

  що іншим чином не можна сильнх суперників побороти??? сильонки маловато пане Г…

 • 01:03 | 21.04.2014 о 01:03
  Permalink

  ні в якому випадку. Це суддя, який приймав рішення, за яке мої друзі відхилили 8 тис. дол. Рішення, яке приймав для бандюг. В шию його. Сам особисто буду кричати за його люстрацію. Як він може бути головою, якщо його вже люстрували як заступника?

 • 17:42 | 12.12.2014 о 17:42
  Permalink

  Богдан Мосійчук 12.12.2014.
  Я можу підтвердити той факт,що суддя Процько Я.В. справді не гідний бути головою суду так,як вбачаю в його діях елементи корумпованості.простий факт доказу: у мене на руках усі документи того,що Мосійчук Олег не є моїм сином і котрий неодноразово робив на мене напад і на моїх працівників,а також на даний момент притягається до кримінальної відповідальності за ст.185 п.2 ККУ – крадіжка групою осіб,та органи внутрішніх справ не можуть швидко і об’єктивно розглянути справу так,як чекають на висновки з суду про вилучення відомостей про батьківство з реєстрів.Справу веде на протязі 3 місяців суддя Процько,який зумисно затягує справу,грубо поводиться з представниками з мого боку,без причинно відкладає справу,не веде аудіозапис суду,хамить.10.12.2014 року Процько просто виганяв мене і мого захисника з залу суду,сказавши,що не буде вести справу і розмова закінчена. Доводжу до вашого відома,що в разі документів,які підтверджують факт,що я не являюсь батьком,а саме аналіз ДНК,відомості з РАЦу,що я не знав про це раніше,то така справа повинна негайно вирішуватись навіть без присутності відповідача.Однак суддя просто не впускає мене в кабінет на ту годину і день,коли мені призначають судове засідання.Це вже говорить про факт дачі хабара,адже відповідач не надав жодного заперечення чи доказів,що він мій син.10.12.2014 р. Процько заявив,що відповідач не може бути присутнім в суді,хоча оба відповідачі з їх захисником знаходились в суді до завершення суперечки між мною та суддею і після того,як я вийшов,то відповідачі зайшли в зал до судді.Чи можливо називати людину,яка бреше відкрито у очі”ВАША ЧЕСТЬ?Чи гідна така людина працювати в суді? Я говорю “НІ” Усі факти про те,що Олег не мій син було показано у програмі”Говорить Україна”

Коментарі вимкнені.