Про що мріють діти з «Дивосвіту»

Часто йдучи парком, переповненим дітьми, чи повз дитячі майданчики мимоволі задумуєшся про майбутнє підростаючого покоління. Хтось з них стане актором, хтось лікарем, хтось юристом. Але чи завжди співпадають захоплення дитини в ранньому віці, бажані професії і реалії?
Днями я відвідала заняття в Дитяча школа “ДИВОСВІТ” і провела опитування серед діточок, які побували на екскурсії в центрі зайнятості і познайомились з різними професіями. Так я з’ясувала, чим вони цікавляться і ким хочуть бути.

Аня, 11 років: “Я дуже люблю плавати і грати на флейті. Коли виросту, я дуже хочу стати відомою актрисою”
Іра, 9 років: “Я займаюсь карате вже 5 років. Маю червоний і жовтий пояси. Дуже хочу стати ветеринаром і лікувати тваринок”
Настя, 12 років: “Мені дуже подобається малювати. Я малюю олійними фарбами. В майбутньому хочу стати художником або дизайнером”
Єлизавета, 9 років: “Я дуже люблю танцювати. Коли виросту, я хочу стати юристом”
Софійка, 9 років: “Я люблю кататися на лижах і роликах. А ще мені подобається вивчати різні мови. Я вчу англійську і німецьку, а тому дуже хочу стати перекладачем”
Поліна, 8 років: “Літом я дуже люблю кататися на роликах, а в майбутньому я хочу стати художником”.

Отже, бачимо, що хобі і майбутня професія не завжди пов’язані між собою. З чим це пов’язано? Хто зна. В такому ще ніхто не може сказати точно, що на нього чекає через 15-20 років. Головне завдання батьків вчасно і правильно зрозуміти, що дитині вдається найкраще і що приноситиме їй в майбутньому не тільки задоволення від заняття, а й дохід. Тому важливо розвивати в дитини максимум вмінь і навичок, щоб пізнати те, з чим можна було б пов’язати подальше життя Вашого кіндера. Любі мами і тати, більше спостерігайте за дітьми і тоді точно не прогадаєте з вибором!

Центр розвитку дитини в Тернополі

Коментарі вимкнені.