При виїзді з Тернополя у напрямку Хмельницького перекрили міжнародну трасу

При виїзді з Тернополя у напрямку Хмельницького сьогодні вранці перекрили міжнародну трасу «Тернопіль-Підволочиськ». На протест вийшли десятки обманутих аферистом-будівельником Зиновієм Щепановським пайовиків, які віддали всі свої заощадження, але залишились без обіцяного житла.

Зараз рух транспорту у вищезгаданому напрямку вже відновлено, проте учасники акції кажуть, що зроблять її безстроковою, якщо влада не втрутиться у ситуацію, адже новий забудовник – ТОВ «Будова-Захід» повторює долю свого попередника і роками не виконує зобов’язань щодо будівництва житла.

За словами пайовиків – членів житлово-будівельного кооперативу «Біла акація», які брали участь у протесті сьогодні вранці, ще чотири роки тому вони довірили зведення обіцяних будинків новій будівельній компанії та вдруге здали усі необхідні кошти. Нагадаємо, що тоді ТОВ «Будова-Захід» пообіцяла дольовикам добудувати багатоквартирні житлові будинки на вулиці Корольова, Тарнавського, на просп. С. Бандери та у с. Гаї Шевченківські. Втім, результату й досі не видно – на місці обіцяних будов – чагарники.

До слова, із своїми проблемами на сесію ТМР обдурені люди прийшли 28 листопада. Вони просили у представників влади знайти компроміс та втрутитися у справу, яка, на їхню думку, має «запах» чергової афери. Тоді із висновками в міській раді не стали спішити і лише дали “промінь надії” – мер пообіцяв створити спеціальну комісію, яка вивчить дане питання та розгляне шляхи виходу з проблемної ситуації. Однак, зрушень у цьому напрямку обурені та «кинуті» дольовики досі не бачать,  більше того – через суд вони намагалися повернути свої майнові права, аби знайти нового забудовника, але програли його.

Тернополяни

Коментарі вимкнені.