Що радять тернопільські міліціонери сучасним батькам

Усі батьки турбуються про безпеку своїх дітей. Відправляючи чад до школи, хвилюються, чи дісталися вони до місця призначення. А під час канікул, коли діти, як правило, не в полі зору батьків, хвилювання зростає. Державна служба охорони пропонує рішення цієї проблеми – GPS-трекер.

GPS-трекер – це індивідуальна система супутникового стеження, з допомогою якої можливо визначити місцезнаходження дитини у будь-якій точці як в даний момент, так і в ретроспективі.

– Відправивши дитину на навчання, Ви спокійно можете йти на роботу чи займатись домашніми справами. З допомогою комп’ютера Ви можете відстежити їх маршрут зі школи додому. До того ж, батькам надається можливість самим встановлювати маршрут пересування дитини. При виході за дозволені межі на комп’ютері відображатиметься червоний сигнал, який вказуватиме на місцезнаходження дитини, – розповів начальник Управління ДСО при УМВС України в Тернопільській області Олег Іващенко. – Також у дитини, в разі загрози, буде можливість натиснути кнопку термінового виклику міліції, після чого на місцезнаходження дитини приїде озброєний наряд групи затримання.

Звісно, використовувати GPS-контроль задля відчуття власної безпеки можна і дорослим, пропонують його і для догляду за літніми батьками, знайомими, інвалідами та особами, які потребують опіки. Супутниковий моніторинг також можливо використовувати для визначення місцезнаходження сумок, багажу, цінних речей тощо.

Коментарі вимкнені.