Що у “Перемозі” витворяли студенти Тернопільського коледжу університету “Україна” (фото)

27 травня в Українському домі «Перемога» відбулося урочисте дійство приурочене закінченню навчального року. Студенти та викладачі  Тернопільського коледжу Університету «Україна» зібралися для того, щоб поспілкуватися, згадати веселі та цікаві моменти, які переживали разом, подивитися творчі номери, які підготували студенти коледжу та підвести підсумки навчання і роботи, які були проведені.

Свято відкрила директор нашого коледжу Неля Степанівна Сухорукова, яка своїм виходом на сцену зірвала шквал оплесків. Подякувала Неля Степанівна викладачам за їх професіоналізм, за любов до своєї роботи, студентам за їх наполегливість та креативність у підході до навчання та культурно-виховної роботи у коледжі, підкреслила якою багатогранністю та різномаїттям характерів відрізняються молоді люди, які навчаються у нас. Директор також наголосила, що лише завдяки усвідомленому вивченню предметів студентом, активній співпраці, взаємодії викладачів та студентів  можливо досягнути навчальної мети, а саме – підготувати конкурентоспроможного та кваліфікованого фахівця.

Нашими гідами на святі були студенти коледжу Галина Перець та Василь Собчук, яким випала почесна місія бути ведучими та проводити глядача від одного творчого номера до іншого та підтримувати хороший настрій у всіх протягом усього дійства.

Прикрасила свято своїм голосом  студентка Тернопільського коледжу Університету «Україна» Уляна Антонюк, яка презентувала  для нас декілька пісень, за що вдячні глядачі та поціновувачі її таланту нагородили виконавицю щедрими оплесками.

Порадували нас Віра Дзюба та Олег Каній, студенти спеціальності «Видавнича справа та редагування», які прочитали для всіх поезії: сильно, зворушливо та чуттєво.

Романтичний та пристрасний танець показали нам студенти коледжу Марія Полякова та Павло Липка. Поєднанням плавності рухів з динамікою та енергією виконавців, вмінням відчувати партнера та впливати на настрій глядача приємно подивували нас Марія та Павло.

У Тернопільському коледжі Університету «Україна» часто відбуваються різноманітні міроприємства та свята, пам’ять про які зберігається у вигляді фото та відеозаписів, переглядаючи які можна наново пережити ті емоції та почуття, які відчувала людина безпосередньо під час самої події. Тому, встановивши на сцені проектор ми переглядали багаточисельні фото, які ми зібрали спільними зусиллями студентів та викладачів, щоб разом пригадати ті пригоди, у яких були разом, краєвиди, які бачили, людей, яких зустрічали, емоції, які відчували. Олеся Василівна Андрійчук, заступник директора з виховної роботи, яка є організатором свята, допомагала нам відновити у пам’яті все побачене та пережите, коментуючи кожне фото: посвята у студенти, де ми підкоряли Говерлу під вітром та дощем; день Учителя, де студенти коледжу привітали викладачів веселою та цікавою виставою; Міс-Тернопільський коледж, де вболівали за наших сміливих та талановитих студенток; КВК, де сміялися разом із виступаючими на сцені командами наших студентів; похід у дитячий будинок, де студенти у костюмах казкових героїв пригощали маленьких вихованців закладу цукерками; Хелловін, де кожен зі студентів зміг стати дизайнером свого чудернацького костюма; Андріїівські вечорниці на яких дівчата дізнавалися про свого майбутнього обранця; поїздки студентів на конференції в інші міста; акція за Чисте місто, де студенти та викладачі зробили свій внесок у підтримання охайності та порядку у Тернополі…та ще безліч всього, що мали можливість робити студенти та викладачі протягом цього навчального року.

Одне із найцікавіших цьогорічних нововведень у Тернопільському коледжі Університету «Україна» – театральна студія під керівництвом досвідченого режисера та дипломованої актриси Олени Петрушенко, яка працює як з дітьми та і з дорослими, допомагаючи їм розвинути свою увагу, творче мислення, впевненість у собі та вміння триматися на сцені. Протягом року відбувалися регулярні та ретельні репетиції, результатом яких стала вистава у якій студенти змогли показати себе у ролі акторів та розповісти притчу про добро і зло, жадібність та щедрість, довірливість та щирість. У першому етюді нашій увазі були представлені Злий, який був знервований, негативно настроєний по відношенню до людей, недовірливий та скептичний (Іван Яремус), Добрий – довірливий, відкритий та щедрий (Ольга Максимець) та Гидке – хитре, оманливе та підступне (Віра Дзюба). Образи цих дійових осіб показували нам, що у кожній людині поєднуються позитивні та негативні риси, але, працюючи над собою, пам*ятаючи про культуру та чистоту своєї душі хороше переважає. У другому етюді до дійових осіб долучився Ангел (Інна Данилків), який хотів принести у життя героїв щирість, відкритість та любов.  Думаю, що цією постановкою режисер та актори хотіли показати нам, що варто довіряти людям, навіть, якщо вони у відповідь вчиняють із вами не дуже чесно та порядно; варто бути терплячими та чутливими до проблем інших, уміти переносити життєві негаразди з гідністю та залишатися добрими та позитивно настроєними людьми, які можуть мріяти та вірити.

На закінчення нашої зустрічі студенти разом із викладачами  заспівали гімн Університету «Україна», як символ нашого дружнього колективу, символ спільної мети – йти до знань, до саморозвитку, до нових перемог!!

Ірина Скоробогата

 

Коментарі вимкнені.