Що вперше за 23 роки зробив Сиротюк і його команда

16 червня голова ТОДА та його заступники звітували про свою роботу за 100 днів. Зокрема, розповіли про виявлення катастрофічних проблем в системі надрокористування. 

Олег Сиротюк повідомив, що при проведенні аудиту галузі надрокористувань в області, було виявлено шокуючі порушення. Тому була проведена робота по об’єданню інформації про родовища усієї області. Збирали такі дані в п’ятьох структурах. Зробили це вперше за 23 роки.

Заступник Олега Сиротюка Леонід Бицюра показав таблицю, в якій вперше за 23 роки звели бази даних п’яти структур, які займалися в нашій області проблемами надрокористування та збирали інфомацію про усі об’єкти родовищ.

Очільник області навіть описав конкретну ситуацію, коли за вісім років незаконної роботи кар’єру в Теребовлянському районі, держава отримала збитків на 30 млн грн. В цих порушеннях, за його словами, задіяні контролюючі органи. Адже за 500 метрів від в’їзду – перебуває стаціонарний пост ДАІ. Олег Сиротюк сказав, що транспорт з піском прожджав повз цей пост близько 30-40 тисяч разів, проте ніхто не фіксував цього порушення.

Таких порушень у області, за словами Олега Мирославовича – чимало.

Люба Вовк, новини Тернополя “Погляд”

Коментарі вимкнені.