«Сектанти» знову загарбують парк Національного відродження?

«Сектанти» не мають наміру поступатися облюбованим місцем у Парку національного відродження. Попри те, що на вимогу активістів міська влада свого часу таки демонтувала самовільно споруджені псевдо-храм, дзвіницю та ряд інших незаконних забудов, представники дивної віри постійно повертаються до джерельця.
У п’ятницю ввечері перехожі стали свідками того, як «сектанти» встановили собі палатку (тоді моросив дощ) та проводили свою мессу.
Того вечора людина, яка прогулювалася парком, повідомила нам, що  «в колі колишнього джерела було розкрите велике шатро біліго кольору. Цілу площу кола займали близько п’ятдесяти осіб, які стояли на колінах. До них промовляв старечий голос, мабуть, священика. Під шатром і навколо було запалено багато свічок. Площа колишньої каплиці була освічена електричною лампою, яка працювала від генератора, розміщеного на деякій відстані», – повідомив нам один із читачів.
Журналісти «Погляду» вирушили до джерельця, щоб переконатися у правдивості слів очевидця.  І, справді,  на облюбованому ними місці відбувалася служба. Монотонне наспівування привертало до себе увагу перехожих, дехто зупинявся і спостерігав за тим, що відбувається. Молодь співала пісні під куполом сцени співочого поля, що певною мірою, розвіювало гнітюче бубніння «сектантів».  Можливо, емоцій у публікації повинно бути менше, однак видовисько, яке ми мали змогу спостерігати, дійсно скидалося на кадр із фільму жахів.
Кілька десятків людей стояли на колінах по всьому периметру джерельця, мов соляні скульптури. Вони відразу помітили, що їх фотографують, однак жоден із представників «секти» не підійшов до нас. Майже усі віряни були одягнуті у плащі з величезними капюшонами, можливо це були дощовики, однак у час, коли ми перебували там, дощу не було.  На противагу словам очевидця, який повідомив, що чувся старечий голос, ми не побачили старого священика. Навпаки – свічки і ще якісь прилади переносив з місця нам місце молодий юнак у священицькій ризі.  Він фактично не промовляв жодного слова, здійснюючи дивні маніпуляції із стільцем, а його «прихожани» шепотіли якісь молитви – розібрати жодного слова ми не змогли. Зважаючи на те, що на годиннику минула вже десята година вечора, було доволі дивним те, що релігійна течія, яка вважає себе християнською, проводить якісь обряди. Крім того здивувало те, що віряни знову користуються генератором електроенергії, а правоохоронці ніяк не відреагували. Невже «сектанти» знову заполонять парк?

Погляд

-1 thoughts on “«Сектанти» знову загарбують парк Національного відродження?

 • 09:19 | 9.04.2012 о 09:19
  Permalink

  треба про це сказати Надалу на зустрічі за кавою, щоб він дав дорк=учення муніципальній поліції не допустити розгортання секстантського капища!!!

 • 09:23 | 15.10.2012 о 09:23
  Permalink

  Заїжджі зомбі, які приїжджають на львівських мсікроавтобусах чхати хотіли на нас тернополян і на нашу “народну” владу.
  Ласе місце для пропаганди вибрали і ніхто не намагається їм перешкодити. А там є біля двох десятків працівників парку, які за бабло дозволяють їм встановлювати підсилювачі звуку, які по святах і вихідних днях транслєють на всю округу їхні завивання. Сором владі і правоохоронцям!

Коментарі вимкнені.