Сергій Надал не дає у борг

Нещодавно Тернопілський тиждень писав про те, що замість поліклініки колишнього комбайнового заводу незабаром з’явиться багатоквартирний будинок (Замість обіцяного реформування медицини поліклініку в Тернополі влада віддає під багатоквартирний будинок).

Сайт продовжує цю тему.

Це чергова оборудка міського голови свободівця Сергія Надала, якому допомагав тодішній головний лікар поліклініки Р.Левчук, за що отримав “підвищення” – посаду начальники управління охорони здоров’я.
Однак, свободівці здивували: рішення на останній сесії міської ради, яка відбулася тиждень тому, не пройшло!

Але якщо ви думаєте, що свободівці на чолі з Надалом отямилися і почали дбати про громаду – то ви по-дитячому наївні.
Як нам стало відомо з джерел в міськраді, не голосувати за проект рішення № 37 “Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки загальною площею 0,6448га для обслуговування нежитлової споруди поліклініки з реконструкцією під багатоквартирний житловий будинок за адресою вул. Бродівська, 53 ТОВ «Оранда ЛТД» дав команду сам міський голова Сергій Надал.

За словами мера, який своє прохання озвучив на засіданні фракції ВО “Свобода” напередодні пленарного засідання, представники ТОВ “Оранда ЛТД” … не розрахувались за це рішення (добрим словом поклонами до землі , звісно, не розрахувалися – прим.ТТ)
Тому пан Надал і розіграв класичну схему провалу рішення, мовляв, це не я – це все депутати.
Ми впевнені, що вже на наступну сесію проект цього ж самого рішення знову буде включено в порядок денний і питання з кількістю потрібних голосів вже стояти не буде.

Головне, щоб ранком гроші – ввечері стільці, тобто, тьху, поліклініку.

-1 thoughts on “Сергій Надал не дає у борг

 • 17:45 | 30.03.2013 о 17:45
  Permalink

  Ну навіщо таке сплітати? Чи усі рішення які не набирають голосів – то означає що хтось якісь гроші не дав? Не смішіть людей!

 • 20:39 | 30.03.2013 о 20:39
  Permalink

  свободівським депутатам вже й самим набридли ті оборудки мера, бо вони з того нічого немають, от і зливають інформацію журналістам, а то що написано – правда, Надал має фінансовий інтерес з поліклініки, це факт, земля ж не приватна, от і міськрада й має дати дозвіл. Чи ви дійсно думаєте що мер дав Левчуку таку хлібну порсаду – кервувати управлінням міськради за “гарні очі”, чи може Левчук самий кращий спеціаліст в Тернополі? дудки, так що вони замутили джвоє…

 • 20:48 | 30.03.2013 о 20:48
  Permalink

  вже самим свободівським депутатам надоїли ці махінації надала, з яких хлопцям нічого не перепадає, той зливають інформацію журналістам, земля під поліклінікою не приватна, тому й бізнесмени, які викупили саму поліклініку, й хочуть, щоб міськрада їм дозвіл дала. а то що левчук поміг меру це все прокрутити – факт, інакше він би не був начальником управління з барського плеча надала, чи може хтось думає що надал дав йому посаду за небачений професіоналізм чи гарні очі?

Коментарі вимкнені.