Сергій Надал нехтує думкою громади Тернополя

Громадські активісти не здаються  і продовжують боротьбу за стадіон “Текстерно”,  що на вулиці Злуки.

Члени комісії,  створеної для подання пропозиції по вирішенню конфліктної ситуації щодо запланованої забудови стадіону по проспекту Злуки, П.Ландяк (голова комісії ),  Е.Бендіна, Б. Брич, Н.Карпишин, А. Ткаченко та Г. Цінкевич підготували заяву в якій звинувачують міського голову Сергія Надала у нехтуванні думкою громади:
Висловлюємо своє обурення з процедурою скликання, проведення та прийняття 19 червня цього року рішення комісії створеної для подання пропозиції по вирішенню конфліктної ситуації щодо запланованої забудови стадіону по проспекту Злуки, згідно з яким рекомендовано будівництво ще двох житлових будинки, внаслідок чого знищується існуючий стадіон.
Зазначаємо, що після виступу на сесії міської ради 28 квітня цього року представника ініціативної групи по захисту стадіону від забудови Богдана Брича з ініціативи міського голови 29 квітня 2015 року була створена робоча група. До її складу увійшло 17 осіб, з них лише 4 представники ініціативної групи по захисту стадіону. Склад комісії свідчив про повний контроль міського керівництва за ходом прийняття рішень. Ми все ж таки сподівались на те, що позицію більше двох тисяч мешканців мікрорайону, де розміщений стадіон, буде почуто.
Однак, з самого першого засідання комісії стало зрозуміло, що на стороні ініціативної групи є лише двоє депутатів Ландяк П. і Карпишин Н.
Дві зустрічі голови комісії Ландяка П. з міським головою на предмет того, як він бачить вирішення існуючої проблеми та запрошення його на засідання комісії – результату не дали. Виходячи з цього, 18 червня 2015 року 5 членів комісії ініціювали зустріч з міським головою і направили йому листа. Ми знаємо, що в міській раді функціонує електронний документообіг, і тому з направленим 18 червня ц.р. нами листом міський голова був ознайомлений в той же день.
Робимо висновок, що не бажаючи зустрічі з захисниками стадіону, міський голова дав термінове доручення скликати 19 червня на 10 год. ранку засідання комісії, про скликання якої її членів повідомляли за 1-1.5 години до часу засідання. На засіданні комісії ніхто з нас не був присутній.
Чому так спішили? Чому з 4 членів ініціативної групи про засідання комісії було проінформовано лише одного члена? Чому до сьогоднішнього дня немає реакції міського голови про наше звернення про зустріч з ним?
Вважаємо, що це є нехтуванням міського голови з думкою і позицією громади та маніпулюванням іншими, вже зацікавленими, учасниками процесу запланованої забудови стадіону.
Ми неодноразово, в ході засідання комісії, висловлювали свою готовність, а також мешканців мікрорайону іти на компроміс та погодились з можливістю зведення, крім вже збудованого, ще одного будинку. Це дозволяє зберегти існуючий стадіон та облаштувати два міні-футбольних майданчики, взамін знищених. Ініціативна група також погоджується підтримати владу у наданні забудовнику, в якості компенсації, іншої земельної ділянки.
На жаль, такий компроміс є чомусь неприйнятним для команди мера, а при будівництві двох житлових будинків, на що наполягає влада, розміри існуючого футбольного поля будуть суттєво зменшені, не буде бігових доріжок, тобто це вже не буде стадіон, з чим громада не може погодитись.
Знаючи грубі порушення у прийнятті рішень міської ради і міськвиконкому щодо запланованої забудови стадіону, залишаємо за собою право в законному порядку і на далі відстоювати інтереси громади для збереження стадіону теперішнім і наступним поколінням.

Коментарі вимкнені.