Сергій Надал, прикриваючись патріотизмом, уникає відповідальності за порушення законів?

Після того, як в ніч Гніву у Тернополі згоріла значна частина приміщень тернопільських міліції, прокуратури та суду, багато хто вирішив використати цю ситуацію на свою користь.

Наприклад, міський голова Тернополя Сергій Надал дуже активно дбав про те, щоб «згоріли» також і кримінальні провадження, відкриті проти нього особисто, чи проти посадових осіб управлінь, відділів міської ради та керівників комунальних підприємств.
Судячи по тому, що міліція не звітує про направлення в суд кримінальних справ, де фігурує керівництво міста, можна зробити висновок, що вони таки «згоріли».
На щастя, ще в квітні 2014 року редакція сайту «Тернопільський тиждень» отримала від небайдужих людей копії роздрукованих вказівок, що повинні зробити слідчі, щоб до вказаних термінів направити розслідувані матеріали за участю посадовців місцевого самоврядування в суд.
Зараз бачимо, що Сергій Надал і його підлеглі, прикриваючись патріотизмом, уникають відповідальності за порушення законів.

Тому ми вирішили розпочати серію публікацій та нагадати доблесним міліціонерам, що саме вони розслідували до відомих лютневих подій.
Одне з кримінальних проваджень під № …4167 відкрито ще 7 листопада 2013 року за ч.2 ст.364 КК України (Зловживання владою або службовим становищем, якщо воно спричинило тяжкі наслідки).
У вказівках фігурує КП «Тернопільміськтеплокомуненерго», яке з порушеннями використало гроші, що передбачалися як оплата за отриманий газ від НАК «Нафтогаз».
Слідчі мали підозри, що кошти за спожитий газ на рахунок державної компанії так і не поступили, і тому запланували виїзд в Київ, щоб допитати з цього приводу службових осіб НАК «Нафтогаз», а також призначити судово-бухгалтерську експертизу.
Все це мало завершитися до 25 січня 2014 року з подальшою передачею матеріалів в суд.
До речі, санкція статті передбачає позбавлення волі на строк від трьох до шести років з позбавленням права обіймати певні  посади  чи  займатися  певною діяльністю  на  строк  до  трьох років, зі штрафом від п’ятисот до однієї  тисячі  неоподатковуваних мінімумів доходів громадян та зі спеціальною конфіскацією.
В сьогоднішніх умовах, коли від раціонального використання газу та вчасної оплати за нього залежить енергетична безпека, хочеться вірити, що ніякі «матеріальні заохочення» від мерії не стануть на перешкоді правоохоронцям довести розслідування до кінця.

«Тернопільський тиждень»

-1 thoughts on “Сергій Надал, прикриваючись патріотизмом, уникає відповідальності за порушення законів?

  • 13:05 | 11.09.2014 о 13:05
    Permalink

    “Тернопільський тиждень” регулярно якусь брехню про Надала пише, а інші видання його передруковують.

  • 14:38 | 11.09.2014 о 14:38
    Permalink

    до Володимира – якби ТТ якусь, як ви кажете, брехню, про надала регулярно писав, то, за чотири роки, що ТТ в інфопросторі, надал зі своїми прихватами і звязками в судах і т.п. вже б давно добився закриття сайту і засудив би нас, але на жаль для вас – надал розуміє, що на ТТ брехні немає тому й не пробує юридичними методами впливати на нас, тож мусить терпіти.. і читати про свою діяльність правду:)

Коментарі вимкнені.